Bohu najdrahšiemu a Jedinému.

19.08.2017 14:47

Modlitba k Bohu na zastavenie bolesti krížov.

Bolesti krížov.
Zuzana | 23.02.2018
Otecko môj najdrahší, najskôr sa chcem poďakovať za odblokovanie modlitieb aj pre nás "ostatných". Včera som ledva vydržala v robote. Veľmi ma pichalo v krížoch a vyrážalo mi to do kĺbov a slabín. Keď som chcela ísť unavená spať , nemohla som si nájsť žiadnu polohu, ba ani na sediačky , aby som necítila ukrutné bolesti. Slzy som mala na krajíčku . Keby si zaslúžim , určite otravujem nášho proroka o pomoc. No v tom sa mi v hlave ozvalo, Laura odblokovala modlitby. Načiahla som sa za telefónom a hľadala niečo na môj problém. Našla som modlitbu na bolesti krížov a po treťom odriekaní som cítila ako bolesť ustupuje a ja som zaspala. V noci som sa zobudila na bolesti v slabinách a svojími slovami som začala odriekať modlitbu podobnú tej na kríže a pri modlení som zaspala. Ráno keď som sa zobudila vstala som bez problémov z postele. Dnes nemám také bolesti len pri nejakom zlom pohybe, ale oproti včerajšku sa to nedá porovnať. Ráno pred prácou som sa pomodlila ešte túto modlitbu a aj inú na moju smutnú dušu a hneď mi bolo lepšie. Moj milovaný jediný Otecko, nesmierne Ťa milujem a som Ti nekonečne vďačná, že napriek všetkým mojím chybám vypočuješ moje modlitby. Navždy si v mojej duši a srdci ten Najvyšší a jediný hodný chvály a lásky. Milujem Ťa nesmierne... ❤❤❤

Modlitba k Bohu za očistu duševného vnútra stiahnutím cítenej bolesti z hlbín mojej duše.

Zuzana | 21.02.2018
Dobrý Otecko. Presná modlitba pre moju utrápenú dušu. Aj keď som Ťa nahnevala Otecko môj , vždy ako pre mňa pošleš presne modlitbu , ktorú potrebuje moja duša . Aj keď je na stránke už dlho moje oči si ju nevšimli, no zato ústa tárali to čo nemali... A Ty si tu vždy... len Ty vidíš ako moja duša plače a prepadá sa na dno. Vždy ako zázrakom sa objavila modlitba pre mňa stvorená a toto je jedna z nich. Verím, že vypočuješ moje slová modlitby a spružíš moju dušu aj keď nebola poslušná. Dúfam, že mi odpustíš a privinieš ma k sebe. Milujem Ťa Otecko navždy . Tvoje hlúpe dieťa Zuzana

Modlitba k Bohu na lupienku, na odstránenie bolesti zubov, modlitby proti vysokému tlaku, modlitba za pokoj duše a lásku, za duševnú silu, za rodinu a veľa ďalších prekrásnych modlitieb, ktoré sa denné modlím. Všetky tieto modlitby, ktoré sú na tejto Božej stránke sú pre mňa doslova zázračné.

Veľká vďaka láskavému Pánu Bohu.
Iva
|18.09.2017
Otče Bože láskavý pozdravujem Ťa do nebíčka. Ľúbim Ťa a ďakujem za Tvoju Božiu pomoc za lásku ochranu za pokoj ,za zdravie, silu, ktorú dávaš mne a mojej rodine. Chcem sa Ti Otče Bože poďakovať za krásne modlitby, ktoré sa môžem modliť a za každú vyslyšanú prosbu. Asi pred 3 mesiacmi sa mi na nohách objavili nepekné vyrážky, ktoré ma svrbeli a bolo ich čoraz viac. Vedela som, že je to lupienka. Vďaka Pánu Bohu boli len na mojich nohách, nemala som ich po celom tele. Našla som si modlitbu na tejto krásnej Božej stránke s názvom Lupienka. Každý deň som sa modlila túto modlitbu 2x niekedy aj viac a prosila som Pána Boha o vyliečenie. Modlila som sa ju asi 3 mesiace a Pán Boh ma vyslyšal. Mám čistú pokožku na nohách bez vyrážok. Ďakujem Otče Bože za vyliečenie. Nedávno ma bolel zub, asi som tam mala nejaký zápal sama neviem. Znova som si vyhľadala modlitbu za odstránenie bolesti zuba a modlila som sa ju asi 2 dni a všetky bolesti zuba prestali, vďaka Pánu Bohu. Spomeniem aj modlitby proti vysokému tlaku, modlitba za pokoj duše a lásku, za duševnú silu, za rodinu a veľa ďalších prekrásnych modlitieb , ktoré sa denné modlím. Všetky tieto modlitby, ktoré sú na tejto Božej stránke sú pre mňa doslova zázračné .Vždy keď sa ich pomodlím cítim veľkú úľavu na duši aj na tele. K lekárom nechodím odkedy poznám túto Božiu stránku a pani Lauru asi 4 roky. Ďakujem Otče Bože, za všetky modlitby, za každú vypočutú prosbu, za všetky Božie receptúry, za to, že ty si našim najlepším lekárom. Otče Bože láskavý, ďakujem ti aj za môjho syna, že mu pomáhaš, dávaš silu duševnú aj telesnú, opatruješ ho a ochraňuješ, ďakujem za cviky na jeho chrbticu, vďaka tvojej Božej liečbe bolesti chrbtice mu ustúpili. Otče Bože láskavý , prosím ťa odpusť mne aj môjmu synovi všetky naše hriechy a prosím Ťa nikdy naše duše neopusť, veď nás len tou správnou cestou nášho života. Pani Laura a pán Vladimír aj Vám patrí veľká vďaka za vašu trpezlivosť , vždy nám ochotne a s láskou pomôžete , poradíte , vysvetlíte. Ďakujeme Pánu Bohu, že Vás máme. Otče Bože, prosíme Ťa opatruj a ochraňuj pani Lauru a jej manžela. Ďakujeme . 

Modlitba k Bohu na zastavenie bolesti zubov.

Najväčšia vďaka Pánu Bohu. 

Dana S.|08.09.17
Ja by som sa chcela poďakovať Najdrahšiemu Pánu Bohu za veľkú pomoc, ktorú mi poskytol. Určite ste viacerí už zažili bolesť zuba. Je to hnusná bolesť, ktorá začína väčšinou navečer a v noci. No mňa začal bolieť zub v nedelu pred týždňom, reku ráno zavolám zubárke a hned pôjdem k nej. Lenže mala celý týžden dovolenku, že ked treba nech idem na pohotovosť. No nič, prvé čo ma napadlo, hneď som otvorila túto stránku a napadlo ma, že určite tu bude modlitba na zuby. A naozaj som našla. Zobrala som si obklad ladový z mrazničky , priložila zvonku na zub a začala som sa modliť, dva krát za sebou. Neuveríte, mňa v tú ranu zub prestal bolieť, ja som sama nechápala. To sa mi ešte nestalo. Zub sa znovu ozval po troch, štyroch dňoch v noci okolo 2 hodiny, tak šup do mrazničky pre ladový obklad a znovu som sa začala modliť modlitbu proti bolesti zuba. Naozaj, neklamem, znovu to ako zázrakom hned prestalo bolieť. Včera som bola konečne u zubárky a tá mi robila RTG a ked videla aký zápal tam mám , že aj nervy zapálené, len krútila hlavou. A ja verím, že mi pomohol jedine Pán Boh. Som nekonečne vďačná, a vždy so všetkým sa zdôverím jedine Nášmu Najdrahšiemu Pánu Bohu. Jemu dôverujem a milujem najviac. Vždy ma vypočul, vždy mi pomohol. Je u mňa, v mojom živote na prvom mieste. Ako nás to naučila naša pani Laura. Jej ďakujem za veľmi veľa. Aj pánovi Vladkovi. A ďakujem aj za sprístupnenie tejto úžasnej najkrajšej stránky. S láskou Dana.

Bože ďakujem Ti, že budem môcť od dnes každým jedným slovom dnešnej Tvojej novej modlitby, posielať Ti ešte väčšiu lásku.

S úctou a láskou.

Peter|08.07.2014
Dobrý večer pani Laura. Bol som u Vás, videl som Vás, počul som Vás, sedel som tak blízko Vás. Nebol som schopný pri Vás myslieť, niečo vo mne zastalo, bol som ohromený, dojatý. Nikdy na tú chvíľu nezabudnem. Bol som tak blízko pri Božom prorokovi, pri Laure Bohom tak milovanej. Zo srdca pre Vás píšem Laura, lebo som to vtedy nedokázal : Otče môj, nikdy som nebol pri Tebe bližšie, ako práve v tej chvíli, s Tvojou Laurou. Otče bola tak čistá, aká krásna. Nech je každá minúta Vášho života pani Laura, minútou lásky, šťastia a zdravia. Ďakujem Vám, že Ste ku mne prišli. Ďakujem. A dneskajšia modlitba Vami pridaná? Bože Tvoja dokonalosť a Prozreteľnosť mi vyráža dych, vyháňa slzy, lieči dušu. Bože ďakujem Ti, že budem môcť od dnes každým jedným slovom dnešnej Tvojej novej modlitby, posielať Ti ešte väčšiu lásku. Pani Laura svet Vás potrebuje, ale Vy to viete. Dobrú noc. Pozdravujem manžela, je dobrý chlap, rozhovory s ním mi veľmi pomohli. Myslím na Vás oboch.

Problémy so spánkom.

Sila modlitieb odkázaných Pánom Bohom cez duševný príjem našej vzácnej Laury.
Elena
|16.01.2016
Otecko náš nebeský, ďakujem Ti za vzácny dar pre nás vzácnu dušu Lauru, za prenádhernú Božiu stránku.
Mala som problémy so zaspávaním a spánkom. Ráno hneď unavená. Našla som si medzi modlitbami ďalšiu modlitbu. Večer som sa ju pomodlila a môj spánok hneď v prvý večer bol pokojný a zaspala som bez  problémov. Pán Boh vypočul moje volanie a postaral sa aj o môj spánok. Sila, všemoc, dokonalosť, prozreteľnosť Pána Boha je nenahraditeľná, nevyčísliteľná, nekonečná, lebo je to LÁSKA, ktorá láska, hladí, upokojuje, lieči, pomáha. Je pre naše duše energia, pohon, sila.
Bože Otče milujem Ťa nekonečne, navždy a úprimne ďakujem.
Otče Bože prosím Ťa ochraňuj Tvojho posledného Božieho proroka a celú jej rodinku aj Božiu stránku- Tvoje Božie pravdy. Prosím.

Pani Laura, Vladko mám vás rada a ďakujem, že vás máme a že ste aj napriek všetkým ranám od nás stále s nami, to dokáže len Boží prorok.
s láskou, pokorou
Elena

Modlitba proti zlým snom a večerná modlitba.

Strašidelné sny.
Silvia
|29.12.2015
Pane Bože veľmi pekne ti ďakujem za tieto krásne tvoje Božie modlitby, ktoré majú silnú moc. Prvý strašidelný sen na ktorý si pamätám bol asi tak pred 15 rokmi. Bol hrôzostrašný a asi aj preto mi utkvel v pamäti. Sám diabol to bol v mojom sne. Rokmi keď som mávala takéto sny z ktorých som sa často nevedela ani prebudiť, som sa naučila že sa musím pri snení modliť. Vtedy som sa modlila všetko čo ma napadlo ako som bola naučená, zdravas Maria, verím v Boha, Očenáš. A iba cez modlitby som sa dokázala prebudiť. Veľa krát som už ani nezaspala od strachu aby som sa nevrátila do toho istého sna, čo sa mi tiež pár krát stalo. Teraz keď som si prečítala čo sa skrýva za zrkadlom tak mi aj dochádza prečo som mávala veľa krát tieto sny, a stále len s diabolskými bytosťami. Ja som to nazvala ako aj iní nočne mory. Po prečítaní článku o zrkadlách som dala odmontovať celú zrkadlovú stenu, 3 obrovské zrkadlá. To bolo asi pred rokom a pol, dvoma. Odkedy chodím na túto Božiu stránku. V jednom sne mi prikazoval diabol aby som si priľahla vlastnú dcéru! A mne v hlave len šla myšlienka ako to vysvetlím môjmu mužovi. A že aj tak mi to nikto neuverí. Vtedy mala moja dcéra možno nie ani rok. A spávala pri mne lebo som ju kojila aj v noci. Bola som zhrozená z toho sna, a šťastná že to bol len sen. Tak teraz chápem akú silu majú zrkadlá! Ale v prvom rade Božie modlitby. Ďakujem Ti Bože Otče za modlitbu proti zlým snom, a hlavne večerná modlitba tá obsahuje úplne všetko. Pani Laura vám patrí tak isto veľka vďaka za to že vediete túto Božiu stránku a delíte sa s nami o tieto Božie pravdy. Ďakujem.

Modlitba k Bohu proti bolesti ramien. 

Liečivá sila modlitby.
Eva z Nitry
|28.12.2015
Aj keď nepoznám pani Lauru osobne, poznám ju z rozprávania a navštevovania tejto jej krásnej Božej stránky. Keď chcem riešiť nejaký problém riadim sa podľa odporúčaní nášho Otecka, ktoré nám prostredníctvom svojho proroka pani Laury posiela. Dôverujem im, pretože som sa už aj sama presvedčila,, že pomáhajú. Obyčajne keď mám problém, zájdem na stránku vyhľadám si či tu nie je niečo ako to vyriešiť. Každé ráno sa modlím ranajšie modlitby ale aj také ktoré som si sama vytvorila a tie sa modlím po ceste do práce - chodím pešo. Aj teraz počas sviatkov keď som doma ma zrazu pred dvoma dňami začalo bolieť pravé rameno. Vstala som a už som ani necvičila svoje ranné Bohom odporučené cviky lebo som nemohla ruku ani zodvihnúť.
Najskôr som prosila Otecka o pomoc iba tak vlastnými slovami, aby mi pomohol. Veď som ani nič také namáhavé nerobila a ani som neprechladla, prečo ma to rameno bolí. Potom som si spomenula, že máme od Pána Boha modlitbu k Bohu proti bolesti ramien. Tak som sa ju začala modliť viackrát za ten jeden deň a už večer som cítila, že mi bolesť poľavuje. Dnes ma už rameno nebolí. Ďakujem Ti preto Otče Bože za túto liečivú modlitbu, ďakujem Ti za pomoc. Ja viem, že mi bolo pomôžené iba Tebou.
Ďakujem aj Vám pani Laura za to čo robíte, ako pomáhate ľuďom, ako ich liečite. Ďakujem aj za túto stránku,na ktorú vkladáte prekrásne a silné modlitby a odporúčania od Pána Boha.
Modlím sa za Vás každý deň ako aj za pána Vladka, ktorý Vám v tomto náročnom poslaní pomáha, aby Vám dal Otecko náš veľa sily a odhodlania, zdravia aby ste v tejto krásnej činnosti pokračovala aj ďalej. Bože Otče, prosím, ochraňuj nám svojho Božieho proroka, našu Lauru.

Modlitba na získanie práce.

Vďaka za prácu.
Katka
|05.12.2015
Ďakujem Ti Bože veľmi pekne z celého srdca za získanie práce po veľmi dlhej dobe. Modlitba na získanie práce, ktorú som sa modlila bola vyslyšaná. Dokonca som mala viacero ponúk, prosila som láskavého Boha, aby som sa správne rozhodla. Tak dúfam, že som sa rozhodla správne. Tí, ktorí nemáte prácu, nevzdávajte to, ja som bola veľmi dlho bez práce, bez príjmu a keď som sa začala modliť modlitbu za získanie práce a prosila som Boha, aby som si našla prácu, že nemám ani na jedlo, práca prišla. Ďakujem za túto modlitbu, ďakujem p.Laure za odblokovanie tejto stránky, čo ma veľmi veľmi potešilo. Tí čo hľadáte prácu, modlite sa a práca príde sama. Mám to vyskúšané. Prajem veľa šťastia.

Modlitba k Bohu za úspešné splnenie každodenných povinností.

Ďakujem Ti Bože za perfektnú modlitbu!
miro
|14.10.2015
Otče Bože, ďakujem Ti za úžasnú modlitbu ktorú si nám raz dávno poslal cez pani Lauru. Perfektne funguje! Odporúčam ju všetkým čo majú veľmi veľa práce alebo povinností počas dňa a vedia že bez Božej pomoci to nezvládnu
Je to táto modlitba:
Modlitba k Bohu za úspešné splnenie každodenných povinností.
Dávam ju do pozornosti preto, lebo keď sa ju modlievam, myslím niekedy na to, že by sa určite hodila viacerým ľuďom, ktorí sú veľmi pracovne vyťažení.
Ja osobne to robím tak, že keď mám taký deň, že veľmi pochybujem že všetko v ten deň stihnem, tak už večer predtým prosím Boha aby mi so všetkým pomohol na druhý deň a ráno normálne v pohode vstanem akoby sa nič nedialo a naschval robím všetko pomaly, neponáhlam sa. Tak ukážem Bohu, že Mu verím, že aj keď sa nebudem ponáhľať, tak viem že mi pomôže a aj tak všetko stihnem. Ešte namiesto toho aby som rýchlo vypadol z domu, si nájdem 5 minút a pomodlím sa túto špeciálnu modlitbu. Má obrovskú silu, všetko v ten deň výjde presne ako má. Vidno že Boh túto modlitbu veľmi žehná, lebo je to až neuveriteľné ako veci vychádzajú v ten deň, keď sa ju pomodlím. Viackrát v minulosti, a aj dnes asi štyrikrát sa mi stalo, že som zákazníkov zastihol na poslednú chvíľu, keď už niekam odchádzali. Otče Bože, vieš že niekedy sú také dni že každá minúta sa mi hodí a ty mi práve vtedy najviac pomáhaš...
...za to Ti Boh môj ďakujem, aj za to že si každý deň so mnou, cítim ako na mňa dávaš pozor, ako mi pomáhaš! Otče Bože, ja to viem, vidím, cítim. Myslím na Teba a keď raz príde vhodný čas, odmením ťa veľkým a silným objatím za to všetko ako mi tu na zemi pomáhaš! Je mi krásne tu na zemi, a bolo by mi ešte lepšie, keby ľudia nie len uverili že si, ale keby Ti začali VERIŤ!
ĎAKUJEM, milujem Ťa a nikdy neprestanem! Amen.

Vyslyšané modlitby.
Janka
|27.02.2016
Chcem sa aj ja pridať s mojou skúsenosťou s modlitbami k nášmu drahému Bohu. Od kedy som spoznala túto stránku a pozrela som si tieto nádherné a liečivé modlitby, hneď som vedela, že budú mať svoje miesto v mojom každodennom živote. Našla som sa v mnohých z nich, mala som či už zdravotné problémy, alebo som aj potrebovala posilniť dušu a ochrániť sa od zlého. Vo všetkom ale treba trpezlivosť, tak ako aj pani Laura píše, človek musí mať odmodlené. Na chodidle som mala nepekné bradavice, ktoré sa stále množili a zároveň som trpela niekoľko mesiacov mykózou ženských orgánov. Našla som si modlitby od Boha na tejto stránke a modlila som sa ich každý deň, niekoľko mesiacov, vedela som že budem vyslyšaná a náš drahý Otecko mi pomôže s mojim problémom. Trvalo to možno 5 mesiacov, a po tejto dobe ako zázrakom mi bradavice začali miznúť zo dňa na deň a do dvoch týždňov už nie je ani stopa po nich, a takisto aj s mykózou už nemám problémy. Modlila som sa aj za nájdenie partnera, aj v tom ma Boh vyslyšal a poslal mi do cesty skvelého muža, pri ktorom som konečne šťastná. Ďakujem Ti Bože za Tvoju pomoc, lásku, za vyslyšanie modlitieb a za to, že ma nikdy neopustíš a stojíš pri mne stále, budem sa snažiť byť stále dobrou dušou, aby som Ťa nikdy nesklamala.

Modlitba k Bohu o súdom spravodlivo vynesený rozsudok.
Gabika|27.02.2016 
Božinku, ďakujem TI za pomoc, moc Ťa ľúbim.
Včera mal môj brat súd. Tento súdny spor bol s jeho ešte stále manželkou. Rozvádzajú sa. Tento vzťah bol posledné roky veľmi divoký. Jeho manželka mu spravila obrovské dlhy a robila mu zo života peklo. Jeho manželka je ale taká herečka, že keď som aj vedela pravdu, dokázala ma presvedčiť o opaku. A hlavne aj okolie. Na právničku brat peniaze nemá, ale ona si ju priviedla. My sme mali ale túto zázračnú modlitbičku. Ja som mala pocit, že sám PÁN BOH je v tej chvíli jeho advokátom. Neverili sme vlastným očiam a ušiam, čo sa tam dialo.
Bolo to niečo úžasnééé. Ďakujem ti BOŽE
MILUJEM ŤA.

Ďakujem za modlitbu za lásku.
miro|09.07.2014
Ďakujem ti Otče Bože za modlitbu za šťastnú lásku, tá sa mi čoskoro veľmi zíde:-) a ďakujem ti aj za to dievča čo pre mňa chystáš, dúfam že som zatiaľ neurobil v živote nič také čo by mi ju oddialilo, takže sa na ňu teším. Pani Laura ĎAKUJEM tentokrát za to, že to nevzdávate a ste silná duša, ktorá sa do každého nového dňa prebúdza s tým, že nám ide pomôcť, buďte PROSÍM taká aj naďalej, potrebujeme Vás! a to stále viac a viac!

Ďakujem za modlitby proti zlu.
Ľuba|09.07.2014
Ja Vám pani Laura ďakujem za všetky modlitby, ale hlavne tie posledné za ochranu pred zlom a k duševnej strate slobody spôsobnej každodennou bolesťou tela. Od kedy som u Vás bola a dennodenne si čítam Vaše príspevky, zmenilo sa moje myslenie na slobodnejšie a smeruje k Bohu. Viem, že robím aj nie celkom správne veci vo svojom živote, ale veľmi sa snažím, hoci som občas slabá. Moje okolie a rodina si myslí, že som posadnutá a v nejakej sekte, lebo hovorím o zle okolo nás ako o diele satana a hlavne, keď poukazujem na niektoré praktiky katolíckej cirkvi ako jeho vplyve na ňu, čo ja sama vnímam, že sa len skrýva za určitými gestami, len pre upokojenie katolíckej rozhorčenej duše. Za všetko si čo si vyslúžim ťukanie po čele a vyhľadanie odbornej pomoci. Ale ja osobne sa cítim silnejšia a odolnejšia. Ďakujem.

Ďakujem!!!
Dana K.
|25.11.2015
Ďakujem, Ti môj láskavý a dobrý Bože, za Tvoje modlitby. Modliba k Bohu za partnerom po rozchode a za modlitbu k Bohu na zbavenie sa pripútanosti k bývalému partnerovi. Ďakujem za ich vypočutie a pomoc, pretože, milí čitatelia, chcem Vám povedať, že tieto modlitby mi skutočne pomohli. Vďaka Bohu!!! Vďaka pani Laura!!!

Zázračná modlitba.
Elena|27.02.16 
Z celého srdca ďakujem Pánu Bohu za modlitbu proti zapchatému nosu. Celý deň som smrkala, sniakala a večer to bolo ešte horšie. Vyhľadala som si modlitbu 2 krát som sa ju pomodlila a hlieny zmizli a nevrátili sa ani na druhý deň. Je to zázrak ktorý si spravil Ty Pán Boh náš Nebeský za čo Ti veľmi pekne ďakujem. Mám Ťa rada.

Vďaka Pánu Bohu za zbavenie urieknutia.
Michaela|16.02.16
Náš syn má rok. Od jeho narodenia, resp. od kedy sme s ním začali chodiť von, medzi ľudí, musím povedať že zakaždým sme po príchode domov riešili jeho nevysvetliteľný plač, nepokoj...
Keďže pochádzame z východu, u nás sa tomu ľudovo hovorí " z očí " inak urieknutie. Jediné čo stále zabralo bolo hádzanie zápaliek, uhlíkov. Je síce pravda že mu to skutočne vždy pomohlo, ale len pokiaľ sme s ním nešli opäť niekam. Až po rozhovore s pani Laurou sme sa dozvedeli, že by sme to robiť nemali. Neriešili sme prečo je to tak, jednoducho sme poslúchli pani Lauru a Pána Boha a začali sa modliť modlitbu proti urieknutiu(ktorú sme našli na tejto Bohom požehnanej stránke) zakaždým keď sme sa so synom niekde chystali. Pomodlili sme sa, dali mu krížik na ochranu a v priebehu 3 týždňov sa mu to nestalo ani raz.
Týmto chcem z celého srdca poďakovať Pánu Bohu, pani Laure a v neposlednom rade aj Vladkovi za pomoc. Za pomoc nám, ale hlavne nášmu synovi. S modlitbami neprestaneme, vo viere v jediného Pána Boha samozrejme tiež nie. Je mojou povinnosťou šíriť to ďalej. Šíriť aká veľká je sila modlitby a viera v Pána Boha. Ešte raz Ti Bože z celého srdca ďakujeme.

Poďakovanie za vyslyšanie modlitby proti vypadávaniu vlasov.
Simona|27.02.16
Láskavý Bože,
Píšem s malou dušičkou pretože sa na mňa právom hneváš za moje zlyhania vo všetkých smeroch ale nedá mi nepoďakovať sa, pretože napriek tomu, že som bola odmietnutá som dnes po umytí vlasov zistila, že mi vobec nepadajú tak ako pred tým a to som sa začala modliť túto modlitbu cca 2,3 týždne dozadu. Padali mi vlasy už dlhšiu dobu a registrovala som to hlavne vždy po umytí.
Ďakujem ti Otče Bože za pomoc.
milujem ťa..

Modlitba k Bohu za kľudné a neprerušované každú noc snenie mojeho dieťaťa.
Monika|01.03.16
Milý pane Bože, ďakujem Ti za túto prenádhernú modlitbu, ktorá neskutočne pomáha môjmu malému synčekovi. Zo začiatku som sa ju modlila i šesť krát denne a postupne začala učinkovať čiže teraz sa ju modlím tri krát na deň. Môj malý synček sa vkuse budil, plakal a nikdy sa zo sna neusmieval. Každý mi vravel, že z toho že sa budí vyrastie, ale odkedy si dal na stránku tu modlitbu, som pochopila, že chuďatko malé sťahovalo zlo z mojej duše a zlé myšlienky na moju adresu. Pane Bože ešte raz ďakujem, že si moju prosbu vypočul a maličký si konečne spinká, sníva krásne sny, bľaboce a usmieva sa ako iné šťastné detičky. 

Modlitba na vyjadrenie lásky k Bohu a prejavenie vďaky za pomoc v živote.
Monika|02.03.16 
Pane Bože, ďakujem Ti z celého môjho srdca a verím, že je to písané a myslené úprimne, za túto krásnu a poučnú modlitbu, pretože pri nej som pochopila, že si mi vlastne dal obrovský dar. Napriek tomu aká som zlá duša a čo všetko som fyzicky či duševne napáchala, dal si mi možnosť, očistiť si svojú dušu už na tomto svete. Zo začiatku som nechápala a ľutovala som sa, čo sa mi prihodilo. Teraz viem, že treba ďakovať aj v svojom trápení, pretože je pre moju karmu a dušu to najlepšie. Ďakujem Ti milý Bože, za všetko trápenie, ktoré teraz preživam, lebo tým sa učím byť lepším človekom. Veď nikdy nebolo tak zle, aby nebolo ešte horšie. Ľutujem všetko čo som napáchala a verím a prihováram sa k tebe v modlitbách, aby si mi odpustil. Ďakujem aj Vám pani Laura, že dávate tie modlitby na Božiu stránku, pretože mi neskutočne pomáhajú.

Modlitba k Bohu na zlepšenie práce v podnikaní.
daniela|03.03.16  
....táto je taktiež takmer mojou každodennou a verte mi, že prináša svoje ovocie...nie, milionármi nie sme, ale zákazníkov pribudlo vďaka nej, lebo verte tomu, že závisť ĺudí je obrovská...Vďaka Bože môj láskavy!!! A vďaka aj Vám moja drahá Laura, nebyť Vás, nemám čo odriekať....len tak vlastné slová, čo by boli vypočuté omnoho omnoho pozdejšie ak vôbec..vďaka Vám dnes vieme, akú silu majú kódové modlitby..

Modlitba za zlepšenie zraku.
Simona|11.03.16 
Láskavý Bože,
Chcem sa ti z celého srdca poďakovať za vyslišanie modlitby za zlepšenie zraku.
Milí čitatelia už dlhšiu dobu som mala problém so zrakom, každý deň to bolo horšie, mala som zakalené oči a pocit ako keby nadmernej únavy ako keď sa pár nocí nevyspíte a bolia vás oči. Trvalo to už pár mesiacov tak som sa odhodlala objednať k pani Laure pre pomoc. No dostala som výchovnú facku nakoľko ma pán Boh odmietol a dnes viem, že bola potrebná pretože inak by som sa nezačala zamýšľať nad sebou a nad svojimi schybeniami. Bolo to asi pred 2 týždňami..,no ja som si vyhľadala modlitby na zlepšenie zraku a stal sa veru zázrak. Aj keď som schybila náš láskavý pán Boh ma napriek tomu vyslišal pretože už zopár dní sa cítim oveľa lepšie, únava očí sa stráca.
Ďakujem ti Bože že mi napriek všetkému pomáhaš, lúbim ťa.

Karmická ľútosť duše k Bohu ktorej tiahou sa pozemský duševný život šťastiu navždy zastavil.
Monika|16.03.2016
Otecko Náš nebeský, chcem sa Ti poďakovať aj za túto modlitbu, ktorou sa k Tebe môžem prihovárať a prosiť Ťa o pomoc. Ďakujem aj Vám pani Laura že ste tú modlitbu prijali a dali na Vašu-Božiu stránku. Ťažké životné situácie ma každý deň presviedčajú o tom, že nie všetko závisí od Nás, ale od Teba milý Bože. Človek hlbokej viery je hlboko v sebe presvedčený, že bez Teba nedokáže nič. Keď momentálne prežívame utrpenie, musíme sa zamyslieť, že aj v ňom sa nachádzame vlastnou zásluhou. Len Boh Nám môže dať silu zvládnuť ho a len Boh ho môže ukončiť. Vie presne kedy a ako. Buď taký dobrý pane Bože a vypočuj si odo mňa túto modlitbu a odpusť všetko zlé čo som napáchala. Zmiluj sa nado mnou a veď moje kroky už len správnou cestou.

Modlitba k Bohu za záchranu duše nebohého rodiča.
Monika|18.03.2016  
Keď človek zomrie, každý vraví, že postupom času, všetko zlé, čo ten človek urobil vo sv. živote sa vytratí a ostanú už len tie pekné spomienky prežité s ním. Poviem Vám rovno, že od smrti môjho otca ubehlo 21r. a mne sa nevynorila ani tá jediná pekná spomienka ani ten najmenší pekný zážitok. Ako kamarát bol perfektný, išiel sa rozdať. Napr: Syn jeho kamaráta nemal sane, samozrejme, že peniaze spolu prepili, môj otec zobral sane mne a sestre a dal kamarátovému synovi, lebo čo by povedala tamtoho žena, že prepili peniaze? Hlavne, že moja mama nemohla ani pípnuť, hneď ju uzemnil fackou, on ju fakt uzemnil, lebo spadla až na zem a ja a sestra sme už ani nedýchali, aj sme zabudli, že sme sane mali. Ako manžel, otec a hlava rodiny, bol chodiace peklo na zemi. Stačil jeho pohľad a všetci sme stáli v pozore. Keď zomrel a to som mala len 12r. mama ja a sestra sme nech Nám p. Boh odpustí pocítili nesmiernú úľavu. Mama to nepriznala, stále vravela, nech mu je zem ľahká, ale ja som vedela, že sa jej uľavilo. Stále mi bolo ľúto, prečo aj ja nemám takého otca ako majú ostatní... Po jeho smrti mu p. Boh určite vybral sféru podľa zásluh a mám taký pocit, že to nie je tá najlepšia sféra. Ešte do nedávna som si myslela, že každý si trpí za svoje, ale teraz viem, že to, že otec zomrel a bol neveriaci karmicky to prechádza aj na mňa a aj preto sa modlím modlitbu: Karmická ľútosť duše k Bohu ktorej tiahou sa pozemský duševný život šťastiu navždy zastavil. Ja tiež nie som žiadná hviezda, mám toľko chýb za sebou, že mi je zo seba samej zle. Mňa už p. Boh tiež uzemnil a dal mi možnosť si sv. odtrpieť/napraviť tu na zemi. Mne osobne by teraz dobre padlo, keby sa niekto za mňa modlil a pomohol mi s mojím trápením a preto p. Bože ďakujem Ti za modlitbu : Modlitba k Bohu za záchranu duše nebohého rodiča. Otcov život tu na zemi už nezmením, ale dúfam, že zmením ten hore/dole. Napriek tomu aký otec bol, chcela by som mu pomôcť, pretože možno to nebola jeho chyba, možno chyba výchovy, karma, kliatba. Aj keď nemám žiadné pekné spomienky, ale daroval mi život! Ešte raz milý p. Bože ďakujem a dúfam, že moje modlitby vypočuješ a samozrejme veľké ďakujem p. Laure za prijatie modlitby do Božej stránky, lebo bez ních, by som nevedela ako sa správne modliť a ďakujem za všetko čo stránka obsahuje, lebo sa z nej veľa učím.

Bohom poslaná ochrana od ťaživosti bolestivosti častosťou sa opakujúcich zápalov v močových cestách navždy zánikom cítenej ich pálivosti a krvácania.
Marta P.|11.04.16  
Drahý Bože môj chcem sa Ti poďakovať za vyslyšanie mojich modlitieb, že nemusím brať antibiotika na močové cesty ani tabletky na odvodnenie. Prosím Otče nebeský odpust mi, lebo som veľmi hriešna duša a napriek tomu mi pomáhaš. Ďakujem Pane za všetke vyslyšané modlitby, ktoré ku Tebe prednášam. Vám pani Laura ďakujem za tuto prekrásnu stránku na ktorú stále dávate vzácne receptúry a modlitby. Nech Vám s manželom náš Otecko nebeský požehná veľa zdravíčka a sily do života. Prajem pekný deň.

Modlitba proti urieknutiu.
Marek M.|01.05.16 
Nedávno za mnou bola suseda či sa neprídem pozrieť na jednu skriňu ,že takú by chcela tak som šiel. Bol som s ňou asi pol hod. no keď som došiel domov začala ma dosť silno bolieť hlava a došla na mňa únava. Mama sa ma pýtala, že čo mi je a ja, že ma bolí hlava. Potom mi povedala, že mi asi zišlo z očí od susedy. Nechcel som tomu veriť lebo som to predtým nikdy nezažil. O dva dni som bol u susedy opäť a po príchode domov som mal zas bolesti hlavy a pociťoval únavu. Potom som si spomenul, že tu pani Laura vložila modlitbu proti urieknutiu. Ráno som sa ju pomodlil a poobede som sa stretol so susedou no a samozrejme, že už ma hlava nebolela. Ďakujem Ti Pane Bože za vyslyšanie modlitby proti urieknutiu.

Ďakujem za vyslyšané modlitby.
Marta P.
|14.01.2016
Drahý Bože Otče môj láskavý ďakujem za vyslyšané modlitby, ktoré nám posielaš cez pani Lauru. Vám pani Laura za sprístupnenie celej stránky a nové modlitby, ktoré na mňa blahodarne pôsobia a upokojujú moju boľavú dušu. Otecko nebeský ešte raz ďakujem za dobré výsledky. SLÁVA TEBE BOŽE. Marta P.

Modlitby od Boha sú zázračné.
Michaela
|8.12.2015
Mili citatelia chcem Vam tymto povedat ze modlitby su zazracne...len treba byt trpezlivi a nenechat sa zlakat a prestat sa modlit...mne velmi pomohli a pomahaju...chcem sa preto z celeho srdca podakovat nasmu Panu Bohu za pomoc a tiez Pani Laure ze ju mame a mame moznost takejto vzacnej pomoci. Este raz dakujem.

Božie križovanie.
Katka|05.12.2015
Stránku p.Laury poznám asi rok, a preto ma nesmierne potešilo, keď stránku odblokovala. Veľmi sa mi páči Božie križovanie:"Otče Bože láskavý, žehnám svoju dušu v Tvojom Božom mene a sláva Tebe až na veky vekov. Amen."Hovorte si tieto slová počas dňa a pocítite Božiu ochranu v akejkoľvek situácii, keď potrebujete pomoc.

ĎAKUJEM.
Mária
|24.11.2015
Ďakujem Ti milostivy BOZE za uzdravenie mojej dcerky, dakujem aj Vam p.Laura nech Vas Pan BOH zehna DAKUJEM.

Veľká vďaka za vašu pomoc.
Martin R.
|08.11.2014
Veľká vďaka v prvom rade nášmu pánu Bohu, ktorý nám pomáha na našej ceste životom a skrz pani Lauru nám posiela tak krásne modlitby, ktoré nám v ťažkých životných situáciách pomáhajú správne sa rozhodovať aj keď sa to možno na prvý pohľad nezdá. Som rád že niekto na nás dáva pozor a som vďačný za pootvorenie mojej mysle a Boh nám pomáhaj všetkým sa správne rozhodnúť v našich životoch, aby sme žili plnohodnotný život. Veľa sily pani Laura prajem, aby ste všetko zvládli ľavou zadnou ako sa ľudovo hovorí.
Vďaka Ti Bože.

Ďakujem za modlitby.
Irena
|02.09.2015
Pani Laura ďakujem veľmi Pánu Bohu aj Vám, že Vás Pán Boh poslal. Veľmi mi pomohli modlitby. Môj život sa zmenil. Veľmi ďakujem najmä pre lepší život mojich detí. ĎAKUJEM. Irena

Ďakujem.
Monika D.
|09.07.2014
Drahá pani Laura,
ďakujem Vám za každý Boží odkaz, za každú modlitbu, za každé Vaše slovo, za všetku Vašu prácu. Ďakujem Vám za Vašu oddanosť Pánu Bohu, za Vašu lásku a vieru, že to má ešte všetko zmysel...
Ďakujem Pánu Bohu, že Ste.
S láskou,
Monika

Zápal uší.
Zuzana|13.09.16 
Veľké nesmierne ďakujem Otecko môj. Moja malá dcéra predvčerom večer pocitila bolesť uší. Noc bola katastrófa premrnčala celú noc snažila som sa aj modliť ako vždy modlitbu od teploty , aby lepšie spala no bola som taká unavená , že som nad modlitbami zaspávala. Celý deň som sa snažila babskými radami jej pomôcť no na zápal ucha treba antibiotiká. Ja mám k nim odpor a tak som prosila Teba Otecko môj , aby si jej pomohol , že ju zverujem do Tvojích rúk ,ktorým verím a našla som túto modlitbu na zápal očných spojiviek. Ja som namiesto toho použila slová zápal uší a modlila som sa ju celý večer a k tomu aj modlitbu proti teplote lebo mala 37.9 'C a samozrejme nedostala žiadne lieky proti teplote, len vrúcne modlitby na pomoc. Pri prosbách a modlitbách o pomoc som Ti Otecko sľúbila, že za Tvoju pomoc poďakujem do stránky. Takže veľké Ďakujem Otecko. To čo lekári liečia aj dva týždne antibiotikami, Ty si vyliečil počas noci a bez liekov. Malá je dnes úplné iné dieťa ako včera. Už toho postíhala dnes toľkoooo.... a včera len ležala a nosila sa na rukách. Vám pani Laura nesmierna vďaka, že ste nám sprístupnila toto nesnierne bohatstvo z nebies a zapísala všetko aj pre nás. Ďakujem.

Modlitba k Bohu proti zapchatému nosu.
Zuzana|27.09.16  
Malý synátor dostal soplíky . Cez deň je to v pohode lebo mu to steká, no keď šliel spať robilo mu to problémy a väčšinou dýchal ústami. Už som chcela ísť spať no spomenula som si, že keď soplila dcéra vždy pomohla táto modlitba. Tak som sa ju pomodlila sedem krát a nestihla som ani odložiť telefón , kde som čítala modlitbu a musela som ho zapnúť naspäť, aby som sa Ti Otecko poďakovala , lebo to bola naozaj rýchlosť. Ďakujem Ti veľmi pekne, že si ma vypočul a malý spokojne dýcha a bez problémov ,takže sa určite aj dobre vyspinká .Ďakujem ❤

Ďakujem Ti Bože za vyslyšanie modlitby proti alergii.
Simona|07.10.16 
Láskavý Bože,
Chcem sa ti poďakovať za vyslišanie modlitby proti alergií..,už takmer mesiac sa pravidelne zobúdzam každé ráno na podráždený nos a kýchanie.Znepríjemňuje mi to celý deň nakoľko sa budím skoro ráno a následne som nevyspatá..Až včera ma napadlo,že mám uloženú modlitbu proti alergií,tak som sa hned 2x pomodlila..Dnes ráno som vztala až na zvonenie budíka s čistým nosom bez podráždenia a kýchania..Ďakujem ti Bože moj milovaný,len ty jediný vieš zasiahnuť tak rychlo a účinne..
Milujem ťa. 

Poďakovanie za modlitby.
Jaroslav
|26.10.16 
Milí náš otecko nebeský. Ako aj v každodenných modlidbách, tak aj cez stránku by som ťa chcel po dlhšom čase podraviť. Chcel by som ti povedať že mi neskutočne chývaš. Chýbaš mi každý deň. Po mojich chybných krokoch a skutkoch v živote čo som vykonal, som dostal riadnu nakládačku ktorú si každý deň uvedomujem. Aj keď viem, že na mna každodenne dohliadaš, kedže tvojmu oku nič neujde , som stále smutný, lebo som si to u teba riadne pokašľal z čoho som stále smutný. Ubližil som veľa ľudom a hlavne tebe čo ma najviac boli. A ublížil som aj tvojej dcére Laure. Neviniatko naše, ktoré nám všetkých pomáha, bojuje proti zlu, je zachráncom nášho sveta a mi ju občas obdaríme dosť neférovo ako aj ja, že som ju preklial keď sa mi odpoveď od Pána Boha nepáčila. Hambim sa za to do dnes. Takého schybenie bolo vrcholom mojej duševnej kariéry. Vyvarujte sa prosím všetci boži bojovníci takémuto konaniu za pomoc. Budujme v sebe Lásku lebo to je to najkrajšie a najväčšie platidlo, či mena na tomto svete. Tejto mene sa niktorá nevyrovná. Pane Bože odpusti mi prosím ťa moje schybena ktoré z celej duše ľutujem. Toľko veci by som chcel vrátiť naspäť, a hlavne nezíjsť s tej správnej cesty dole. Bojím sa, že tú správnu cestu už nikdy nenájdem.Daj mi prosím znamenia, a ja ti sľubujem že ich budem pozorne sledovať a počuvať. Schybyl som, hneď pokľakol na zem, modlil sa a prosil ťa stále o odpustenie a pomoc. Snažím sa v sebe budovať vzácnu pokoru, skromnosť, lásku a rukami ktoré som od teba dostal sa snažím pomáhať druhým. Hoci viem že to, čo ma v živote čakalo už nebude, ale viem že toto su premňa cennosti ktoré stoja za všetko. Chcel by som sa poďakovať aj za božie modlidby ktoré sa každý den modlím vďaka ktorým by som to tu na zemi nezvládal. Ďakujem za modlidbu napr: Ľútosť mojej duše za hriechy z tohot života, za Večernú modlidbu k bohu, Modlidbu za prehlbovanie pokory ktorá ma vela naučila, ako aj modlidby na ochranu pred útokmi satana či ochrana pred zlými účinkami zrkadla. Aj keď modlidby vlastnými slovami majú svoju cenu, bez modlidieb odoslaných od pána boha by som to nezvládol. Dakujem Pane Bože. Milujem ťa neskutočne veľmi silno, a nielen teba ale aj Pani Lauru a Pána Vladka. Kľačím pred Vami a prosím o odpustenie.

Ochrana mojej duše pred zlom.
Kvetena|13.11.16        
Podakovanie posielam  Tebe môj najdrahší Nebeský  Otče veľmi  som Ti vdačná za tú modlitbu ,ktorá je ako ušitá na mňa. Ked som  sa ju modlila slzy mi tiekli ,aj teraz ked Ti píšem plačem ,ale je to plač lásky k Tebe  k Bohu jedinému je to krásna modltba . Veľmi ťa ľúbim a vždy ľúbiť budem . Nesklamem ťa môj jediný a žiadny iný Boh ! Len Teba budem ctiť , a s pokorou  a úctou k jedinému Bohu .Ty si môj život ,  si moja Pravda ,cesta i cieľ!  Koľko je na nebi hviezdičiek ,toľko je mojej lásky k Tebe  najdrahší môj Bože.

Zápal močových ciest.
Valéria L.|01.12.16  
Ďakujem Ti láskavý môj Bože, dlho som sa trápila s bolesťami nechcela som ísť k doktorovi ale bolesti boli čo raz silnejšie a ja som mala problém ísť na WC. Keď som prišla k doktorovi stanovil mi liečbu s antibiotikami. Kúpila som si ich ale prišla som domov a povedala som si lieky brať nejdem a poprosím TEBA BOH MOJ o pomoc. Začala som sa modliť modlitbu na Zápal močových ciest. Bože môj opäť si mi pomohol s trápením a ja ti veľmi pekne ďakujem za Tvoju pomoc. Ty ma stvoril a ty najlepšie vieš čo telo potrebuje. Ďakujem veľká vďaka TI BOŽE, si všemohúci a len o teba sa treba opierať a milovať ťa, veriť ti. Bez Tvojej pomoci, modlidieb a tvojej Laury by som si nevedela poradiť. Ďakujem ešte raz za vyliečenie a zbavenie sa bolesti. Milujem Ťa Bože.

Dobrotivý Bože môj ďakujem Ti za všetko.
Marta P.
|07.12.16 
Najlepším liekom na moje choré telo sú modlitbičky s tejto Božej stránky,ktoré mi aj teraz uzdravili infekciu močových ciest.Ďakujem Ti Očinku,že si má vypočul nechcela som otravovať pani Lauru aj ked viem,že nám stále pomáha.Vďaka Vám pani Laura za všetko čo pre nás robíte veľa zdravíčka,síl a šťastia Vám vyprosujem u Nebeského Otecka.

Vypočutie modlitby k Bohu za odstránenie slabnúceho zraku.
Júlia P.|26.02.17 
Otče Bože láskavý, chcem sa Ti veľmi poďakovať aj verejne za vyslyšanie Modlitby na odstránenie slabnúceho zraku. Odkedy sa ju modlím, zrak sa mi postupne zlepšoval. Moje oči vydržali čoraz viac námahy. Minulý mesiac som videla už na všetky písomky, text sa mi už vôbec nerozmazával. A dnes som prišla úplne užasnutá z prechádzky. Išla som po mojej zvyčajnej trase, sledovala som výhľad a toľko som toho videla. Ja som išla s otvorenými ústami, všade som sa obracala, pretože som netušila koľko vecí dokáže človek vidieť. Je to pre mňa, ako keby som sa až teraz ocitla reálne v tomto svete. Doteraz som nikdy na tejto trase nevidela poriadne všetky tie kontúry, v diaľke, blízko, všetko! Nemusela som už toľko zaostrovať a necítila som, že si namáham oči. Naozaj som bola prekvapená, čo všetko som mala na obzore. Otecko môj láskavý, to je krásne po pár rokoch takto vidieť. Ja som si ani nebola vedomá, že to bolo predtým také zlé. Ty vieš akú radosť si mi spravil. Hrnú sa mi slzičky do očí od šťastia :) Ďakujem krásne za vyslyšanie modlitby, aj keď som sa ju modlila niekedy precítene, niekedy nie, čo ma ale vždy mrzí, keď sa neviem sústrediť. Ďakujem Otecko, že nepotrebujem okuliare, iba Teba potrebujem. Milujem Ťa.
Pani Laure ďakujem za prijatie modlitby a prajem jej s pánom manželom všetko dobré.

Ďakujem Ti Bože za úžasnú modlitbu.
Gabika|12.05.2017  
Ďakujem Ti Bože za úžasnú modlitbu k tebe Bože do takého naplnenia, aké očakávam do svojich vytýčených snov týmto dňom dostať s Božou pomocou ako reálnu skutočnosť svojich splnených a vykonaných skutkov. Je to nádherná a úžasná modlitba, ďakujem TI Bože za to že mám pristup k tejto úžasnej stránke a k tvojim radám a modlitbám.Keď sa ju pomodlím, sa mi všetko tak darí, že sa nestíham diviť, na každom kroku mi Bože pomáhaš. ĎAKUJEM TI BOŽE, MILUJEM ŤA
Ďakujem aj Vám pani Laura a pán Vladimír za každú pomoc a obetu.

Modlitba k Bohu za šťastné manželstvo.

daniela|02.03.16  
....Mala som dosť zlé obdobie, čo sa týka spolužitia s mojím manželom..Časté hádky, nedorozumenia a plač...Možno aj napriek našim povahám, možno aj napriek jeho tvrdohlavosti a možno možno...Neostávalo mi nič iné, len zobrať do rúk túto modlitbu a odriekať ju denno denne. Pri jej odriekaní sa mi zakaždým kotúľali slzy po lícach, ale verila som jej. Už si presne nepamätám, ale po nejakom čase sa správanie môjho manžela zmenilo až tak, že dobre dlhú dobu mi nosil každučký jeden deň kyticu kvetov.....Bolo to super, všetko klapalo, až som tú modlitbu dajako odložila do zabudnutia. Nemala som to robiť!! Znova sa vracali staré časy a ja som hneď pochopila, že aj keď sa človeku modlitbou polepší, nesmieme sa ju prestať modliť ak chceme, aby zaberala naďalej a pomáhala uboleným našim dušiam, hoci prežívame zrovna dobré obdobie... Už je teda zahrnutá medzi časté moje modlitby......

Modlitba k Bohu za šťastie celej mojej rodiny.

Rado|26.01.16
Ďakujem za krásnu modlitbu Pane.

 

Ľudmila K.|27.01.16
OTECKU dakujem TI za tuto prekrasnu modlitbu, ktora je akoby šita pre celu rodinu zo strany mojho manžela. Ešte raz prevelka vdaka budem sa ju vždy s laskou a prosbou za jej vyslyšanie k TEBE modlit. Dakujem s laskou Ludmila.

Katarína|29.02.16  Modlitba matky k Bohu za dieťa.
Prekrásne slová modlitby budem sa ju modliť za svoje deti, aby ich na každom kroku ochraňoval náš láskavý Otec.

Modlitba k Bohu proti vnútornému chveniu tela.

Marta M.|16.02.16
Pane Bože, je to až neuveriteľné. Posledné dni som trošku v strese a práve dnes som pocítila taký vnútorný nepokoj až chvenie, tak som si hneď pomyslela, že sa idem pozrieť na túto úžasnú Božiu stránku a niečo si prečítať, aby som sa upokojila. A nakoniec ma tu čaká modlitba proti vnútornému chveniu. Bože, Ty vždy vieš, čo potrebujem. Ďakujem z celého srdca a milujem Ťa.

 

Ľudmila|20.02.16
Tento tyzden som mala vnutorne chvenie a zacinalo dost silno, bola som v praci a silu zla citim okolo seba dost casto, spomenula som si na tuto modlitbu slovko lobe som opakovala a o chvilku som bola fit. Dakujem Ti Boze ze nas takto ochranujes Tvojimi modlitbami bez vedlajsich ucinkov. Aj Vam pani LAURA dakujem za tieto modlitby, ktore su balzam pre nase duse. Prepacte za chyby inu moznost teraz nemam.

Modlitba k Bohu za očistu duševného vnútra stiahnutím cítenej bolesti z hlbín mojej duše.

Ďakujem!
Dana K.
|09.06.2017
Ďakujem Ti láskavý dobrý Bože ochranca Náš, láska naša nekonečná.... za túto modlitbu....tlačia sa mi slzy do očí...Milujem Ťa aj Vás pani Laura ľúbim Vás.

Obrovské ďakujem.
Elena
|09.06.2017
Bože Otče láskavý obrovské ďakujem za znovu prenádhernú modlitbu. Cítila som , že niečo mi chýba, len som to nevedela ani pomenovať . Už pri prvom čítaní mi oči zaliali slzy až som mala problém vidieť na písmenka. Otecko nebeský prosím o Tvoje požehnanie pre moju ubolenú dušu. Milujem Ťa nesmierne navždy a prosím ochraňuj našu vzácnu Lauru aj Vladka a dávaj sily v ich pozemskom bytí.
Ďakujem pani Laura za vašu námahu, obetavosť
s láskou

Veľké ďakujem
Daniela
|08.06.2017
Zo srdca ďakujem môj láskavý Bože za túto nádhernú modlitbu. Prosím Ťa o požehnanie tejto modlitby pre moju dušu, nech odnesie všetku bolesť, nepokoj a moje trápenie do zabudnutia. Ďakujeme drahá Laura!

Obrovská vďaka
Gitka
|08.06.2017
Dobrotivý Otče Bože moj láskavý, nekonečne Ti ďakujem z celého srdca za poslanie tejto nesmierne vzácnej liečivej modlitby pre dušu. Otecko moj Nebeský, túto modlitbu mi posieláš v správný čas na moju ubolenú dušu. Práve teraz v tomto období túto modlitbu veľmi potrebujem. Patrí Ti za to moja OBROVSKÁ VĎAKA, ktorú Ti posielám do nebíčka. Prosím Ťa o požehnanie tejto modlitby pre uzdravenie, pokoj a kľud mojej duše. Ďakujem našej milej Laurinke za prijatie a odovzdanie tejto modlitby. Prosím ochraňuj Laurinku, stoj pri nej a jej manželovi každú sekundu života. Milujem Ťa Otče Bože a vždy, navždy budem. S láskou Gitka.

Toľko lásky v modlitbe!!!
Peter B.
|08.06.2017
Je prenádherná.Neskonale krásna....Ďakujeme Ti Tatinko....

 

Veľká vďaka Bože láskavý
Peter K.
|20.06.2017
Bože môj ďakujem Ti s celého srdca za túto krásnu a liečivú modlitbu pre naše ubolené a utrápené duše.Bože láskavý a všemocný prosím Ťa požehnaj nám všetkým, ktorý sme duševne a telesne vyčerpaný túto krásnu a liečivú modlitbu, lebo len Ty jediný otecko náš nebeský vidíš a vieš veľmi dobre aké máme trápenia a len Ty jediný vieš akú modlitbu nám máš poslať na pomoc z nebíčka pre naše dušičky.
Bože otecko láskavý ďakujem Ti s celého srdca za nášho posledného Božieho proroka ,našu láskavú pani Lauru, že si ju nám poslal na túto zem, lebo bez nej by sme nemohli čítať tvoje krásne modlitby a všetky recepty a liečivé cviky,veľká vďaka Bože s celého srdiečka patrí len Tebe.
Bože požehnávaj pani Laure aj pánovi Vladimírovi pokoj radosť a zdravie každý deň a ochraňuj ich svojou Božou všemocnou silou.
Milujem Ťa Bože otecko a vždy budem.

Prekrásna modlitba...
Daniela P.
|15.06.2017
Prekrásna modlitba Otecko náš.. Vnášaš nádej, tam kde chýba. Nikdy nezabudnem, z čoho si ma vytiahol. Si mojim životným pilierom, najväčším šťastím, čo ma stretlo v živote a ktoré stále cítim pri sebe. Ďakujem Ti aj za mamičku, viem, je to s ňou ťažké, ľahko sa opúšťa, buď jej prosím na pomoci ako doposiaľ drahý Otecko.
P.S.: dávaj pozor aj na našu Lauru a Vladka. S Božím požehnaním nám ich chráň ♡ Ľúbim Ťa!

Láska k tebe Bože
Jaroslav H.
|14.06.2017
Do láskavej Tvojej milosrdnej pomoci dostávať do konca celého svojho žitia dobrý Bože moja duša vďaku do každého dňa bude odosielaním svojej lásky k Tebe cítenej ako nekonečnej za všetko čo pre mňa a nás robíš a ako na nás dávaš pozor či učíš láskou. Milujme ťa

Ďakujeme
Dominika Č.
|12.06.2017
Drahý Pane Bože,zo srdiečka Ti ďakujeme za túto prekrásnu modlitbu,ktorú si nám zoslal z nebícka všetky Tvoje modlitby sú nesmierne nádherné.Otecko nebeský veru niet väčšej bolesti na svete,ako tej,keď duša bolí.Prosím Ťa o požehnanie tejto modlitby pre naše ubolené smutné duše.Prosím Ťa vnes do našich duší pokoj a veľa lásky,aby sa dokázali opäť prebudiť do radostného a šťastného života.Ľúbime Ťa Otecko drahý.Veľká vďaka aj Vám pani Laura
za odovzdanie modlitby.S láskou Eva a Dominika.

Ďakujem
Marcel
|12.06.2017
NÁDHERNÁ MODLITBA !!!

Nádherná...
Marta B.
|12.06.2017
Je to veľmi krásna, nádherná modlitba.., ĎAKUJEME TI Tatičko, ďakujeme

Krásne slová
Renata R.
|11.06.2017
Milovaný Otecko ďakujem za tieto nádherné slová lásky , ktoré nám odosielaš som veľmi vďačná za každú modlitbičku sú plné lásky a neskutočnej pomoci. Milujem ťa Otecko môj a prosím o tvoju lásku a pomoc v tomto živote. Vrele ďakujem p. Laura za Vašu obetu , ktorou sa nám všetkým odovzdávate ľúbim Vás z celého srdiečka a vždy budem ďakujem .

Ďakujem Ti Bože
Julia L.
|10.06.2017
Láskavy Bože Ďakujem za krásnu modlitbu .V každej Tvojej zázračnej modlitbe je neskutočná sila pomoci .Neviem žiť a kráčať na tejto zemi bez Tvojích modlitieb Bože liečia moju dušu a všetky sú vzácne .Pane Bože vždy a v pravý čas pošleš na zem modlitbičku ktorú práve potrebujem .Veľké vrúcne láskavé Ďakujem posielam do Tvojho Kráľovstva Nebeského .Ďakujem Vám pani Laura za prijatie modlitby .Láskavy Môj Bože veľmi Ťa prosím o opateru a ohranu nešej vzácnej Laury .Láskou Ti Ďakujem za všetko čo pre nás robíš Boh Môj.

veľké dakujem
kvetena
|10.06.2017
Najdrahší môj Bože, tak krásna modlitba , , je to živá modlitba, slzy sa tlačia do očí pri jej čítaní , lebo každé slovo je naplnené láskou od Teba , Nebeský Otecko . S pokorou , hlbokou láskou sa ju budem modliť každý deň a Teba prosiť o požehnanie tejto krásnej modlitby . Veľmi ťa ľúbim drahý Nebeský Otecko ... s láskou kvetena

Ďakujeme
Lukáš
|10.06.2017
Otecko láskavý, môj Bože chcem Ti veľmi poďakovať za túto modlitbičku. Každým okamihom svojho života pozorujem ako veľmi pri nás stojíš a ako vidíš aké starosti a problémy prežívame. Cítim lásku pane Bože od Teba každou pomocou zoslanou z neba pre nás či už je to modlitba, receptúra, krédo a povzbudenie. Len Ty pane Bože vieš čo všetko nás trápi a ako to naše duše veľmi bolí, keď nás ostatní nechápu a keď nám ich postojmi ubližujú a zraňujú. Ale vždy si poviem nie som sám pretože stojí pri mne môj pán Boh. Ďakujem Ti pane Bože za to a prosím Ťa Otče Bože pomôž mojej duši aby som sa stal takým aby som sa len Tebe Otče môj Bože páčil a aby som Ti robil radosť. Ďakujeme aj Vám pani Laura.

Modlitba k Bohu za záchranu duše nebohého rodiča.

Oľga|19.02.16  
Ďakujem za túto krásnu modlitbu. Môj otec zomrel pred 13 rokmi a mamka 17.2. bolo tomu rok, čo nás opustila. Často sa modlím za duše mojich rodičov, ktorí mi tak chýbajú! Ešte raz vďaka za túto modlitbu, pani Laura.

Modlitba proti bolesti križov a chrbta- úbytok vápnika z tela.

daniela|02.03.2016  

Mam ešte jeden príbeh zázračnej modlitby..už dlhú dobu mám značné bolestk krížov a krčnej chrbtici..v pondelok ma kríže boleli až tak, že hoci som mala  v pláne čo to porobiť, ostala som uväznená v posteli. Normálne som sa rozplakala, že mám telo ako 80ročná starena. Až potom mi trklo, že mám pod nosom ideálnu modlitbu..jej účinky som pocítila okamžite. Veĺmi sa mi uĺavilo. Samozrejme, že bolesť nezmizla úplne. To si musím od Nášho Božíčka ešte veeeeeeĺmi dlho zasluhovať. Ale ajtak sa teším. A v silu modlitieb nikdy nepochybujem. Nemám dôvod. ....ešte podotknem, že sa mi zároveň uľavilo aj od bolesti krčnej chtbtici..Bože Otče, vďaka!!!! Verím Ti nekonečne !!

Modlitba proti bolesti krčnej chrbtice a jej slabosti.

Katarína|19.02.16  

Ďakujem ti Pane Bože!!! 

Už asi vyše týždňa som mala neustále bolesti krčnej chrbtice a celého chrbta. Až ma z toho boleli aj oči. Dnes som sa pomodlila modlitbu proti bolesti krčnej chrbtici a jej slabosti a prosila som Boha, aby mi pomohol od tej bolesti. A tak zhruba do 2-3 hodín, neviem to presne mi prasklo v krku a bolesti ustúpili, aj keď nie úplne, ale proti tomu, sa to nedá porovnať. Ešte raz ďakujem pane Bože, p. Laura a odporúčam aj ostatným vyhľadať si modlitbu, ktorú potrebujú. Zázračne fungujú.

Bolesti krížov a chrbta - strácanie vápnika z tela.

daniela|03.03.16  

Bože do Tvojej pomoci sa láskou duše svojej utiekam slovami tejto prosby, ktorou sa stať zdravá svojou chrbticou chcem, ktorej bolesti sa tak silné telu môjmu ukazujú že šťastie zo života môjho sa postupne začína vytrácať. Do tohoto úbytku vápnika ktorý sa z kostí mojich začína vytrácať svoju pomoc tak silnú pošli, že stane sa telo moje navždy zbavené týchto bolestí zastavením úbytku vápnika okamžite vôľou Tvojou, keď sa rozhodneš Ty sám Bože, že slová tejto mojej prosby k Tebe vyslyšíš. Do každého dňa Ťa Bože svojou láskou cítenou dušou mojou odmeňovať za vďaku Tvojej pomoci budem. Amen.

Modlitba k Bohu proti praskaniu kože na nohách medzi prstami.

Úžasné ako sa o nás staráš.  
Marta B.|11.02.2017
Tatičko nebeský, je úžasné ako sa o nás staráš,ďakujem Ti za všetky Tvoje krásne modlitby a liečby, ktoré nám posielaš.
Ďakujeme za Tvoju dcéru pani Lauru, ktorá je tvojím nástrojom a poslom Božím, chráň ju a aj jej oporu tu na zemi pána Vladka,nech sú silný, zdravý a vždy pripravený vždy odrážať útoky zla....

 

Modlitba k Bohu na zastavenie vysokej teploty, bolesti celého tela, kĺbov a krútenia hlavy. (príznaky chrípky)

Zuzana|31.01.16
Otecko Nebeský chcem sa Ti úprimne poďakovať za vyslišanie mojích modlitieb. Veľa krát mi pomohli a zdalo sa mi to fádne Ti dookola ďakovať na stránke za Tvoju pomoc, keď som Ti za pomoc poďakovala osobne. No už viem, že Ti budem ďakovať vždy a dookola nech aj druhý vedia aké zázračné sú Tvoje modlitby a viera v ich pomoc. Prejdem k veci. Včera v noci ma striasala zimnica a ráno som sa zobudila s nepredtaviteľnými bolesťami kĺbov. Ledva som chodila no snažila som sa premáhať do obeda kým pôjde malý spať a ja si oddýchnem pri ňom. Mala som teplotu 38.5 tak som si vypila čaj pomodlila sa modlitby proti teplote zamotala sa a spala. Keď sa malý zobudil nemala som síl tak som ležala do večera a deti boli so starkými. Šla som sa navečerať spraviť čaj a nazad do postele. Mamina samozrejme či som si dala paralen. Jasné, že nie však mám čaj no zobrala som si krabičku so sebou. Keď teplomer ukázal 39.2 tak mi behali oči stále na ten paralen ja som si zobrala čaj do ruky a prosila Ťa Otecko nech ten čaj má väčší účinok ako ten liek a že svoje telo a dušu vkladám do Tvojích rúk. Ešte som sa pomodlila proti Teplote a prosila Ťa Otecko nech sa teplota stratí. Pár krát som sa v noci zobudila dala si čaj s rovnakou prosbou k tomu modlitba a ..... Už nad ránom som necíla bolesti kĺbov, úplne zmizli a teplota klesla na 37.5. Viem Otecko, že si to bol Ty a vypočul ma a stopil teplotu môjho tela. Veľmi Ti ďakujem za pomoc vždy a všade. Som veľmi rada že som sa odovzdala úplne Tebe a nie tomu hnusnému satanovi, ktorý mi stále hovoril nech si dám lieky, že mi bude lepšie. No viera v Teba ma zbavila všetých bolestí. Milujem Ťa Otecko. Samozrejme veľká vďaka aj vám pani Laura, že tieto zázračné modlitby a ostatné rady ste si nenechala len pre seba. S láskou Zuzana

Modlitba k Bohu proti zlým myšlienkam.

Dominika Č.|05.01.2016
Bože môj láskavý, chcem sa Ti zo srdca poďakovať za modlitbu proti zlým myšlienkam. Veľmi som za tuto modlitbu vďačná a som šťastná, že si vyslyšal moje prosby a pomohol mi takýmto spôsobom. Už dlho zachytávam zle myšlienky od druhých ľudí, hlavne od mojej rodiny a veľmi to moju dušu bolelo a trápilo. Tie zlé myšlienky boli nehorazne silne a neraz som sa cítila ako prekliaty človek, ktorý sa ide zblaznit. Teraz viem, že sa to už opakovať nebude, verím Ti Bože a viem, že si ma nedáš. Ďakujem pani Laura, že sa takto o nás staráte. Bohu sa vždy oplatí veriť, len nesmiete ani v tom najtazsiom trápení pochybovať, musíte pevne veriť, že vaše prosby budu skôr či neskôr vyslišane. Hlavne nesmiete zabúdať, že niekedy si človek musí do určitej miery aj niečo vytrpieť, z dôvodu, že to je pre dušu potrebne. Verím, že nie som jediná, ktorá sa z tejto modlitby teší. S láskou Dominika

 

Erika|05.01.2016
Aj ja ďakujem za túto modlidbu....Presne takto sa aj niekedy cítim, ako keby som čítala moje pocity. Dominika krásny komentár. Ďakujem Bože, že Nás tak miluješ.

 

Maťa|06.01.2016
Ďakujem Ti môj Otče láskavý za túto krásnu modlitbu, potrebovala som ju ako "soľ". Občas som sa šla aj ja zblázniť z tých temných myšlienok, ktoré ma prenasledujú a kazia mi pekný deň. Ďakujem ešte raz, že nám hádžeš "záchranne kolesá" - krásne modlitby k tebe. Pani Laura, Vám obrovská vďaka tiež.

Ďakujem!!! (Modlitba k Bohu na zbavenie pripútanosti k bývalému partnerovi.)
Dana K.|25.11.2015
Ďakujem, Ti môj láskavý a dobrý Bože, za Tvoje modlitby. Modliba k Bohu za partnerom po rozchode a za modlitbu k Bohu na zbavenie sa pripútanosti k bývalému partnerovi. Ďakujem za ich vypočutie a pomoc, pretože, milí čitatelia, chcem Vám povedať, že tieto modlitby mi skutočne pomohli. Vďaka Bohu!!! Vďaka pani Laura!!!

Modlitba k Bohu za ochranu lásky pred duševnou zlobou.
Ďakujeme Ti Bože
daniela
|29.12.2016
Z hĺbky svojej duše a zo srdca Ti Bože ďakujem za krásnu modlitbu. Ty presne vždy vieš, čo najviac potrebujeme a vždy sa o nás tak dokonale postaráš. Presne aj teraz touto modlitbou, ktorú mnohí potrebujeme ako soľ. Vďaka Ti Bože môj milovaný, láskavý a najvšemohúcnejší!!Nech láska vládne týmto svetom už navždy! Milujem Ťa! Drahá Laura ďakujeme a želám už len samé šťastné a Bohom požehnané dni..vďaka


Poďakovanie za ochranu lásky
Gita|28.12.2016
Otče Bože chcem Ti moc a moc poďakovať za túto pre mňa v súčastnosti veľmi potrebnú ochrannú modlitbu lásky. Láska je tá najsilnejšia zbraň, ktorá nás ochrání od všetkého zlého a od všetkých neprajníkov a nepriateľov v živote. Otče Bože z celého srdcaTi ďakujem za túto pomoc. Otče Bože ochraňuj a posilňuj každý deň nášho posledného Božieho proroka Lauru a tiež jej manžela Vladka.

Ďakujeme
Michaela
|27.12.2016
Pane Bože. Ďakujeme za túto modlitbu. V dnešnom svete kde je šťastie dvoch ľudí pre tých ostatných "tŕňom v oku" je takáto Tvoja ochrana obrovským darom. Zo srdca ďakujeme. Milujeme ťa Bože. Len Teba jediného. Pani Laura a Vladko, pozdravujeme Vás. Michaela a Peter

Ďakujem
Marta B.
|27.12.2016
Ďakujeme Ti Tatičko Nebeský za krásnu modlitbu ktorou chrániš to najsilnejšie na svete proti zlu a to je Láska.
Ochraňuj aj pani Lauru,ktorá je z duší najsilnejšia.
Ďakujeme.

Vďaka za ochranu lásky
Peter B.
|27.12.2016
Ďakujeme Ti Božinku, že chrániš lásku na zemi všemožnými spôsobmi, nádhernými modlitbami ktoré nám zosielaš cez Tvoju a našu Pani Lauru.Tvoj Peter.

Vďaka za ochranu lásky
Elena
|27.12.2016
Ďakujem Otče Bože za vzácne modlitby, cez ktoré Ťa môžeme prosiť o Tvoju všemocnú pomoc. Sú to skvosty na tejto zemi aj Tvoje dieťa a naša Laura. MIlujem Ťa najviac Otecko.
Pani Laura ďakujem aj Vám. Mám vás rada

Vďaka za ochranu lásky
Miriam
|27.12.2016
Aj ja sa pripájam k poďakovaniam a zo srdca Ti ďakujem, drahý Bože, za túto krásnu modlitbu, ktorú si nám poslal, aby chránila našu lásku pred neprajníkmi a Vám, pani Laura, za jej prijatie a zdieľanie s nami.
Nech Vás náš láskavý Pán Boh ochraňuje a opatruje.

Vďaka za ochranu lásky
Ľudmila Š.
|28.12.2016
Vždy,keď nás niečo trápi dostáneme tú najmocnejšiu zbraň modlitby od Pana Boha,ktoré sú balzamom na duši.Veľmi pekne ďakujem Tebe Pane Bože za všetko ,ako nám pomáhaš a tiež pani Laure a Vladimírovi ,ktorí tiež sú vo veľkom trápení a vždy s láskou nám pomôžu .Veľké ďakujem a prosím Ťa Pane Bože preTvojho a nášho proroka Lauru a Jej manžela Vladimíra tu najsilnejšiu ochranu .S láskou Ľudmila.

URIEKNUTIE.

Vďaka Pánu Bohu za zbavenie urieknutia.
Michaela|16.02.16
Náš syn má rok. Od jeho narodenia, resp. od kedy sme s ním začali chodiť von, medzi ľudí, musím povedať že zakaždým sme po príchode domov riešili jeho nevysvetliteľný plač, nepokoj...
Keďže pochádzame z východu, u nás sa tomu ľudovo hovorí " z očí " inak urieknutie. Jediné čo stále zabralo bolo hádzanie zápaliek, uhlíkov. Je síce pravda že mu to skutočne vždy pomohlo, ale len pokiaľ sme s ním nešli opäť niekam. Až po rozhovore s pani Laurou sme sa dozvedeli, že by sme to robiť nemali. Neriešili sme prečo je to tak, jednoducho sme poslúchli pani Lauru a Pána Boha a začali sa modliť modlitbu proti urieknutiu(ktorú sme našli na tejto Bohom požehnanej stránke) zakaždým keď sme sa so synom niekde chystali. Pomodlili sme sa, dali mu krížik na ochranu a v priebehu 3 týždňov sa mu to nestalo ani raz.
Týmto chcem z celého srdca poďakovať Pánu Bohu, pani Laure a v neposlednom rade aj Vladkovi za pomoc. Za pomoc nám, ale hlavne nášmu synovi. S modlitbami neprestaneme, vo viere v jediného Pána Boha samozrejme tiež nie. Je mojou povinnosťou šíriť to ďalej. Šíriť aká veľká je sila modlitby a viera v Pána Boha. Ešte raz Ti Bože z celého srdca ďakujeme.
Poďakovanie Bohu za vyslyšanie modlitby proti urieknutiu.

 

Marta M.|27.02.16
Stalo sa to síce už pred pár týždňami, ale nepodelila som sa o to s čitateľmi a verejne som nepoďakovala Bohu a som mu to dlžná. Približne od septembra 2015 som skoro každý deň pociťovala bolesť hlavy a nevoľnosť na žalúdku. Nevedela som dôvod, ale domnievala som sa, že ma niekto uriekol. Keďže som z východu, u nás sa tomu vraví "z oči". Dala som si urobiť uhlíky a pomohlo, ale vždy len na ten deň. Mesiace ubiehali a ja som to akosi neriešila. Až v januári na naliehanie okolia som zavolala k pani Laure. Problém bol však v tom, že začiatkom februára som mala letieť do USA a keďže už nebol voľný termín u pani Laury nemohla ma prijať. Pán Vladko s pani Laurou mi však veľmi ochotne poradili, že si nemám robiť žiadne uhlíky (nepýtala som sa prečo, nemám, tak nebudem), ale že si mám nájsť na stránke nejakú modlitbu na bolesť hlavy a poprosiť Boha, aby mi pomohol nájsť tú správnu, keďže som nevedela 100% príčinu. A keď sa vrátim, tak sa môžem objednať. Našla som si modlitbu proti urieknutiu a niekoľkokrát som sa ju pomodlila. Odvtedy ma ešte ani raz nebolela hlava a to už prešli skoro dva mesiace. Božie modlitby vždy zaberajú na 100% a s neuveriteľnou rýchlosťou. Ďakujem Ti Pane Bože, že mi vždy a vo všetkom pomáhaš a Vám pán Vladko a pani Laura za Vaše rady a odkazy od Boha. Marta M.

Modlitba k Bohu na zbavenie zloby duše.

Erika|16.01.2016 
Vďaka Bože za modlitbu. Jedine Boh Nám dáva tieto modlitby, nikde inde ich nenájdeme, sú na tejto krásnej stránke. Priamo od Boha. Strážme si ho v srdiečkach.
 

Silvia|16.01.2016
Ďakujem ti Bože Otče za túto krásnu modlitbu. Prišla ako na zavolanie. Veľa krát som cítila, že tie myšlienky čo mi víria hlavou nie sú moje, že to len zlo ma pokúša. Ale ja som Ti Bože stále v myšlienkach povedala že to nie sú moje. Vždy vieš s čím bojujeme a ďakujem za tvoju pomoc. S láskou Silvia

 

Maťa|17.01.2016
Ďakujem Ti Ocinko môj Nebeský za túto modlitbičku. Ďakujem Ti za všetko, čo pre mňa robíš, za to, že si stále pri mne, a pomáhaš mi. Ľúbim Ťa nadovšetko.

 

Elena|20.01.2016
Ďakujem Otecko Nebeský Boh náš jediný za krásnu modlitbu ktorú veľmi potrebujeme. Ďakujem aj pani Laure že ju sem uverejnila. Veľká vďaka.

 

Maťa|18.01.16
Drahý Bože, ľúbim ťa, nenachádzam slová vďaky za tvoje modlitby. Ty vždy vieš, čo mi máš poslať. Ďakujem. Drahá pani Laura, ďakujem za Vašu lásku k nám všetkým, ste naša MAMA. Mám Vás veľmi rada. Ďakujem, že ste :-)

 

Tomáš|18.01.16
Opäť 3 veľmi pekné modlitby, ďakujem Ti Bože aj tvôjmu vernému služobníkovi (pani Laura).

 

Janulienka|19.01.16
Ďakujeme Ti Pane Bože za ďalšiu veľmi potrebnú modlitbu do každej rodiny. Ty najlepšie vieš, aké modlitby sú pre nás dôležité. Viem, že modlitba nevyrieši za nás naše problémy, ale nie je jedno, že akou formou si rodinní príslušníci vymieňajú názory medzi sebou. Pretože nesprávne formulované slová dokážu mnohokrát nesmierne, ale zbytočne ublížiť a pritom zaťažia ich duše.
Touto formou môj milovaný Pane Bože Ti vyslovujem veľké poďakovanie aj za ostatné modlitby, ktoré si nám poslal. Ďakujeme aj pani Laure s manželom.

 

daniela|22.01.16
Dakujem Ti z celeho srdca laskavy Bože za krásnu a veĺmi potrebnu modlitbu, nech vládne pokoj, klud a harmonia u každeho z nás....ďakujeme draha Laura!

 

Katarína|25.01.2016
Pripájam sa k Mati a ďakujem, ďakujem, ďakujem za stále nové modlitby, ktoré sú zázračné!

Božia pomoc od dostaných útokov satana.

Marek|18.01.16 

Ďakujem Ti Pane za tak nádhernú a potrebnú modlitbu pre mňa. Aj Vám ďakujem pani Laura, že zverejňujete také krásne a účinné modlitby pre nás všetkých, ktorí sa ich chceme modliť.

 

Jaro|18.01.16

Ďakujem za túto modlidbu otecko. Budem sa ju modliť každé ráno aby som celý deň bol vedený len božím našepkávaním.

 

Katarína|26.01.16

Perfektná modlitba. Ako som ju prvýkrát čítala, zimomriavky mi behali po chrbte. Ďakujem a pripájam sa k Marekovi a Jarovi.

Katarína|26.01.16 (Od Boha mojej duši dostaná ochrana od útočných snáh satana.)
Krásna modlitba! Veľmi sa mi páči, úplne lahodí môjmu uchu. Budem sa ju modliť. Ďakujem, p. Laura.

Monika|01.03.16 (Modlitba k Bohu za kľudné a neprerušované každú noc snenie mojeho dieťaťa.)

Milý pane Bože, ďakujem Ti za túto prenádhernú modlitbu, ktorá neskutočne pomáha môjmu malému synčekovi. Zo začiatku som sa ju modlila i šesť krát denne a postupne začala učinkovať čiže teraz sa ju modlím tri krát na deň. Môj malý synček sa vkuse budil, plakal a nikdy sa zo sna neusmieval. Každý mi vravel, že z toho že sa budí vyrastie, ale odkedy si dal na stránku tu modlitbu, som pochopila, že chuďatko malé sťahovalo zlo z mojej duše a zlé myšlienky na moju adresu. Pane Bože ešte raz ďakujem, že si moju prosbu vypočul a maličký si konečne spinká, sníva krásne sny, bľaboce a usmieva sa ako iné šťastné detičky.

Modlitba k Bohu proti tomu, aby ma zlo ovládalo.

Katarína|08.02.16 
Veľmi ma potešila nová Modlitba proti tomu, aby ma zlo ovládalo! Krátka, stručná, výstižná a jasná proti zlu!!! Ďakujem, p. Laura.

 

Jaroslav|08.02.16
Takéto modlitby sú v dnešnej dobe pre nás ako soľ. Dakujeme.

 

Janulienka|08.02.16
Ďakujeme Ti Pane Bože za ďalšiu krásnu modlitbu.... len Ty vidíš všetko to zlo, ktoré nás obklopuje a ničí každým dňom viac a viac. Táto modlitba nás ochráni pred zlom a bude náplasťou na naše ubolené a zlom okupované duše. Zo srdca ďakujeme...

 

Ivan|08.02.16
Pane Bože ďakujem Ti za ďalšie veľmi potrebné modlitby pre nás.
Veľká vďaka aj vám pani Laura.

 

Peter|08.02.16
Ďakujeme ti Bože drahý, za ďalšiu krásnu a účinnú modlitbu proti zlu pre nás všetkých.

 

Marta|09.02.16
Ďakujeme Ti Láskavý Bože za krásne modlitby, ktorými nám prejavuješ svoju lásku k nám hriešnym, a daj aby sme sa vždy snažili byť hodny všetkej tej námahy na našu záchranu. Ďakujeme aj Vám pani Laura a pán Vladimír za vašu obetu pre tento svet.

 

Jarmila|10.02.16
Ďakujem Ti Pane Bože, aj Vám pani Laura za krásne modlitby. Veľká vdaka.

Ochrana mojej duše pred zlom.

Katarína|16.02.16
Ďalšia potrebná modlitba pre nás všetkých. Keď som ju prvýkrát čítala, striasli ma zimomriavky. Obsahuje krásne slová - Svetlo lásky má páliť každé zlo, odnes z duše mojej každú únavu, strach a zármutok, Bože bojuj proti zlu svojou silou, Bože láskou svojou každý deň chrán dušu moju...krásne. Ďakujeme p. Bože a p. Laura.

 

Dominika|16.02.16
Ach ďakujem Ti môj Bože, Ty vieš prečo nám cez pani Lauru posielaš takéto krásne a veľmi potrebné modlitby. Milujem Ťa.

 

Valéria|16.02.16
Pane Bože si nesmierne dobrý a láskavý, každým dňom pociťujem tvoju pomoc. Dnes po týchto modlidbách, ktoré si poslal sa cítim oveľa lepšie. Dakujem ti pane Bože, že nám posielaš prekrásné modlidby. Verim v teba a nesmierne ťa mam rada.

 

Ingrid|16.02.16
Ďakujeme!

 

Veronika|16.02.16
Velmi ti ďakujem Bože.

 

Gabriela|17.02.16
Ďakujem! Ďakujem! Ďakujem!

 

Monika|23.02.16
Pane Bože ďakujem Ti za prenádhernú modlitbu je pre mňa ako stvorená.

Ochrana mojeho snenia pred útočnosťou zla.

Erika|21.02.16
Ďakujem Bože za túto modlitbu.

 

Katarína|21.02.16
Ďalšia výborná modlitba!
Ďakujeme!!!

 

daniela|21.02.16
Ďakujeeeeem!!!

 

Ľudmila K.|22.02.16
Ďakujem TI drahý BOŽE za TVOJU lásku a starostlivosť o naše duše počas spánku.

 

Monika|22.02.16
Presne tak a vy sa navždy temné bytosti practe z mojej duševnej blízkosti! Ďakujem :)

Ochrana duševného myslenia od každodenného toku zlých myšlienok vnášaných kolonádou temného zla.

Renata R.|21.02.16

Milovaný Otecko,
ďakujem ti za túto tvoju ochranu týmito slovami vypovedanú. Milujem ťa a ďakujem ti za každú tvoju modlitbičku, ktorú nám posielaš po našej drahej Laure. Ďakujeme ti za tvoju ochranu, lásku, silu a šťastie našich duší. Ďakujem ti milovaný môj BOŽE za pani Lauru, ktorá nám prináša od teba tieto krásne slová pri svojich starostiach ktoré ju trápia a preto ťa láskavý môj OTECKO prosím z celej duše miluj, láskaj túto ženu aby cítila lásku nás všetkých, ktorí ju máme veľmi radi a zo srdca jej ďakujeme za jej obetu. Ďakujeme pani Laura za každé slovo, ktoré píšete na Vašich stránkach pre nás všetkých z celého srdca ďakujem a pána Vladimíra pozdravujem a chcem poďakovať Vám všetkým ľuďom, ktorý chodíte na túto stránku za Vaše slová plné lásky a pochopenia. Ďakujem za to že žijem, že sa usmievam, milujem iba teba láska moja najväčšia OTECKO môj láskavý. Tvoja Renata.

 

Katarína|21.02.16
...tvoj Boží stisk náruče bude ten posilňujúci náboj pre moje zastreté duševné myslenie, ktoré od zaspatosti do triezvosti tvojou pomocou prebudiť môj Otče nebeský potrebujem...
Táto modlitba ma veľmi potešila a oslovila, prišla akoby v pravý čas, nakoľko ju naozaj v týchto chvíľach potrebujem. Cítim, že táto modlitba je veľmi silná, obsahuje veľmi silné slová!
Ďakujem p. Laure, že stále príde s nejakou potrebnou modlitbou v pravý čas. Ďakujem aj za ostatných, ktorí túto modlitbu potrebujú.
Ďakujem Ti p. Bože!

 

Monika|22.02.16
Ďakujem Ti pane Bože aj Vám pani Laura za krásnu modlitbu, ktorú neskutočne potrebujem v tých zlých chvíľach, ktoré práve preživam. Ešte raz zo srdca ďakujem budem sa ju modliť každý deň.

Modlitba k Bohu proti zlobe matky.

Katarína|21.02.16
Tak táto modlitba bola veľmi potrebná, ďakujem p. Laura, že ste takúto modlitbu zverejnili a tlmočili od p. Boha. Veľa matiek si svoju zlobu vylieva na svojich deťoch a deti si to neprávom odnášajú.
Trafili ste presne ako sa hovorí do čierneho!
Ďalšia perfektná a veľmi potrebná modlitba. Ďakujeme!!!

 

Mária|22.02.16
Pane Bože ĎAKUJEM z celého srdca. Milujem ťa.
Rýchly účinok modlitby proti zlobe matky.

 

Katarína|24.02.16
Nedá mi, aby som nezareagovala na rýchly výsledok účinku modlitby proti zlobe matky. Od vtedy, čo bola táto modlitba zverejnená a pomodlila som sa ju sú dva dni a jej účinok bol okamžitý. Moja matka bola veľmi nervózna osoba, mne to veľmi vadilo a znervózňovalo to aj mňa a teraz po tejto modlitbe mi jej nervozita vôbec nevadí a akoby mi odľahlo na duši a zdá sa mi, že je aj menej nervózna-ale to sa mi možno len zdá, ale hlavné je to, že ja to tak nevnímam ako predtým a nenarušuje to môj duševný stav. Veľmi pekne ďakujem p. Laure za túto modlitbu a odporúčam ju všetkým, ktorí majú problémy s matkou. Ďakujem Ti Pane Bože, veľmi mi táto modlitba pomohla-som pokojnejšia. Odporúčam a ďakujem nášmu láskavému Bohu.

Bohom do sily žehnaná očista domu od kliatobnej záťaže a od duševných temných tieňov tento dom okupujúcich svojou blízkosťou.

renáta|22.12.16 

Milá pani Laura, veľmi pekne ďakujeme za túto ochrannú modlitbu, ktorú ste sem vložila. Vďaka Ti Drahý Bože za to, že nás chrániš pred nebezpečenstvom, ktoré my nevidíme, možno len cítime nervozitou, nespokojnosťou alebo depresiou. Mám pocit, že keď nám Pán Boh posiela takúto modlitbu, pekelníci sa na nás chystajú vo veľkom útočiť. Pane Bože, prosím Ťa o pomoc pri tomto obrade pre všetkých, ktorí sa rozhodnú prijať Tvoju láskavú pomocnú ruku.
Chcela by som sa opýtať, keďže je to dosť náročný obrad, je možné ho prerušiť napríklad po niekoľkých miestnostiach a pokračovať v ostatných neskôr?
Pozdravujeme Vás milá Laura i pána Vladimíra a prajeme pokojné prežitie Vianoc.

 

Gitka|22.12.16  17:23
Otče Bože láska moja nekonečná posielám Ti obrovskú VĎAKU do nebíčka za túto pomoc a modlitbu na ochranu a očistu domu od všetkého zlého, každého nešťastia a všetkých posielaných pekelných útokov. Laurinka veľmi pekne ďakujem za duševný príjem a odovzdanie tejto pomoci.

 

Jana|22.12.16 
Ďakujeme Pane Bože, že sa o Nás staráš a chrániš Nás, ako aj naše príbytky od všetkého zla,ktoré my nevidíme. Ďakujeme aj Vám drahá Laura za odovzdanie Božieho odkazu. Prajem Vám pokojné prežitie sviatkov ,nech Vás Náš láskavý Božíček žehná a chráni od všetkého zla a nech Vám dá sily toľko,aby ste vedela pokračovať vo svojej náročnej práci ktorú pre Nás robíte. Chýbate Nám veľmi. Želám,aby ste bola znovu silná,spokojná,aby ste už nikdy viac nepocítili sklamanie a bolesť na duši. Ľúbim Vás a ďakujem za všetko všetučko čo ste pre mňa a mojich blízkych urobila. Vážim si Vás a ľúbim z celého srdiečka. Ste Náš poklad na tejto zemi naša krásna dušička. Ďakujem ️️️

 

Marta B.|22.12.16 
Ďakujeme Ti Láskavý Bože za Tvoju nekonečnú ochranu a lásku, ktorú nám dávaš, ľúbime Ťa a samozrejme prosím Ťa požehnaj láskou, zdravím a silou našu pani Lauru, ktorá to potrebuje viac ako ktokoľvek z nás. Ďakujeme vám pani Laura za vašu prácu.

 

daniela|22.12.16  
Božinku milovaný, zo srdca ďakujem za túto motlitbu a ochranu nášho príbytku pred zlom. Si jedinečný, láskavý a dávaš nám tak veľa...staráš sa o nás neustále, radami, motlitbami a upozorneniami. Milujem Ťa nadovšetko a nikdy to nik nezmení!! Si pre mňa všetkým...Ďakujem za Tvoje dieťa Lauru, ktorú si vážim moc moc a lúbim. Vďaka Bože Otče môj láskavý

 

Silvia|23.12.16 
Otecko náš nebeský,ďakujem Ti za túto modlitbu na ochranu príbytku.A hlavne Ti ďakujem za pani Lauru ktora stále aj v tomto pre ňu ťažkom období s láskou venuje svoj čas nám a tejto Božej stránke.
Otče Bože prosím Ťa,žehnaj zdravie pani Laure a jej manželovi Vladovi,všetkým čitateľom tejto Božej stránky.
A zaroveň vám pani Laura a Vlado,milí čitatelia želám krásne,pokojné a Pánom Bohom požehnané vianočné sviatky.
S láskou Silvia

 

Lukáš|23.12.16 
Milovaný Otče Bože ďakujeme Ti, že stále stojíš pri nás. Len Ty vieš ako veľmi Ťa potrebujem v týchto ťažkých chvíľach, ktoré prežívam. Preto som aj hneď začal s touto očistou domu, aby sa mi aspoň trošku uľavilo. Chcel by som sa len uistiť či to robím správne keď pri každom križovaním aj poviem Otče Bože láskavý žehnám svoju dušu v Tvojom Božom mene a sláva Tebe až na veky vekov. Amen. Pretože to robím počas každého križovania. Stoj prosím Ťa Otče Bože pri nás stále a ochraňuj nás všetkých aj našu pani Lauru, ktorá ma tiež dosť svojho trápenia. Ďakujeme Vám pani Laura za všetko ako sa po celý rok o nás staráte a pridávate nám na stránku všetko čo pán Boh pošle pre naše hriešne duše. Spokojné prežitie Vianoc Vám prajem aj Vášmu manželovi a verím, že už bude len lepšie s Božou pomocou. S vďakou Lukáš

 

Erika|23.12.16  
Ďakujem Ti Bože za modlidbu.Za ochranu nášho príbytku.Aj Vám pani Laura ,za všetko čo robíte.Prajem všetkým krásne prežitý tento vianočný čas.Hlavne aby sme viac modlili iba k Bohu.Ja tento čas chcem využiť hlavne na modlidby ,ja sama sa musím polepšiť.Ešte raz veeeeľka vďaka.Erika

 

Andrea|23.12.16  
Drahá pani Laura,
nesmierne Vám ďakujem za prijatie tejto modlitby. Milosrdný pane Bože, som veľmi šťastná, že si nám poslal túto modlitbu, Ty všetko vidíš a pomáhaš nám na každom kroku. Nekonečne Ťa ľúbim, moja obrovská VĎAKA Bože!
Milá pani Laura, ďakujem za celú rodinu za všetko; veľmi nám pomáhate. Prajeme Vám aj pánu manželovi krásne a pokojné Vianoce, nech Vám náš Otecko Nebeský vo všetkom žehná a pomáha. Želám veľa síl, radosti, lásky, pokoja, spokojnosti a všetko len to najlepšie do Nového roka!
Ďakujem, Andrea

 

Júlia P.|23.12.16  
Otecko Bože láskavý, ďakujem Ti krásne, za túto ochranu pred zlom. Veľmi sa zíde, cením si Tvoju pomoc. Ďakujem Ti aj za to, že ma zdvíhaš, keď nevládzem ďalej, že mi ako zázrakom dodávaš silu, keď Ťa o ňu prosím. Ďakujem, že máš so mnou trpezlivosť.
Milej pani Laure a pánu Vladovi tiež prajem Bohom požehnané Vianoce. Ďakujem, že ste pri nás aj v pre Vás ťažkom období. Prajem všetko dobré a veľa lásky. Nech ste šťastní.

 

Tomáš|23.12.16 
Pane Bože veľmi Ti ďakujem za túto silnú ochrannú modlitbu pred zlom.
Pani Laura dík za modlitbu, vážim si Vás veľmi oboch.

 

Renata R.|23.12.16  
Ďakujem Ti Otecko môj láskavý milovaný za tvoju lásku a ochranu našich duší . Milá p. Laura ďakujem Vám za tieto veľmi dôležité očistenie našich príbytkov . Prajem Vám nádherné láskou nesené sviatky, plné pohody a božieho požehnania ďakujem . Otecko môj láskavý milujem ťa a ďakujem čo pre nás robíš milujem ťa ďakujem milovaný môj.

 

Elena|24.12.16  
Otecko môj, Ty môj jediný duševný najvzácnejší drahokam ďakujem Ti,že sa o nás staráš, ochraňuješ, pomáhaš.Milujem Ťa nesmierne. Tvoje Božie dary sú nenahraditeľné.Ďakujem aj za Tvoje dieťa Laura, ktorú ľúbim láskou pozemskou, vážim si ju a ďakujem Vám pani Laura, že kráčate touto ťažkou duševnou cestou. Ďakujem

 

Eva Č.|24.12.16  
Láskavý pane Bože ďakujeme Ti zo srdiečka za túto modlitbu na očistenie domu od kliatobnej záťaže je to krásny vianočný darček.Otecko nebeský Ty si nekonečná láska ,len Ty jediný nás vieš ochrániť od všetkého zla,ktoré útočí na každom kroku.Nesmierne Ti ďakujeme za všetko čo pre nás robíš,že nám takto pomahaš.Dráha pani Laura ďakujeme Vám za prijatie tejto modlitby,prajeme Vám veľa síl,lásky a pokojné Bohom požehnané Vianoce.

 

Margita|26.12.16  
Drahý môj BOH srdečne ti ďakujem za modlitbu na očistu našich príbytkov. Je to to najsilnejšie a najúčinnejšie. Veľmi si to vážim a viem že je to tá najsilnejšia ochrana a obrana našich príbytkov. Len TY PANE BOŽE vieš čo potrebujeme.
Ďakujem Ti tiež za liečbu pri ktorej si mi dával silu zvládnuť žuť bobkový list, Ty vieš ako to bolo pre mňa veľmi náročné. Ďakujem Ti cviky, ale aj za obrovskú silu, silu zvládať všetky povinnosti v práci a doma. Život je ťažký, ale v Tvojej Božej náruči sa to všetko dá zvládnuť.
Pani Laura ďakujem Vám za všetko, veľa pre mňa a moju rodinu,podnikanie robíte. Samozrejme prvé ďakujem patrí JEDINÉMU PÁNU BOHU, ale Vám ďakujem za obetavosť,ochotu.
ďakujem aj Vášmu sekretárovi Vladkovi.
Všetko si veľmi vážim
PANE BOŽE prosím usmerňovanie mojich myšlienok, slov a skutkov
S láskou, pokorou Margita

Obrovské ďakujem (Modlitba k Bohu proti mrazeniu tela a strachu pred usínaním pôsobením temnoty)

Elena|12.01.2017
Môj milovaný láskavý Otecko, obrovské ďakujem za všetko čo pre nás robíš, za Tvoju lásku, starostlivosť, stále bdenie ,ochranu, pomoc, požehnanie pre naše hriešne duše. Ďakujem Ti aj za Tvoje dieťa Lauru,našu vzácnu Lauru.
Posielam Ti na Tvoju láskavú Božiu tvár najsladší bozk a vrelé objatie Tvojej jedinej Majestátnosti. Milujem Ťa nesmierne. Ďakujem nekonečne.
Pani Laura veľká vďaka patrí aj vám, všetko čo pre nás robíte. Ďakujem veľmi, moc. Mám vás rada.
Láskavý Otecko veľmi Ťa prosím, ochraňuj naše vzácne dušičky, pomáhaj, požehnávaj, aby mali obrovskej duševnej a telesnej sily ísť ďalej v náročnom duševnom poslaní. Ďakujem, ďakujem, ďakujem ...........

Modlitba k Bohu na odstránenie slabnúceho zraku.

Elena|12.02.16
Bože Otče, vytešujem sa zase prenádhernej modlitbe, ktorú k Tebe s dôverou budem posielať. Rozmýšľala som nad prosbou k Tebe Bože láskavý, že aby si mi pomohol a poslal z nebeských výšin pomoc na moje oslabované oči. Už ju mám v tejto prekrásnej modlitbe, lebo Ty jediný všetko zvládneš, nepotrebujem liečbu bylinkami, lebo je všetko obsiahnuté v tejto zoslanej modlitbe. Ak bude Tvoja všemocná voľa a zaslúžim si to svojou dušou, môj zrak bude jasný, aby som znova jasne videla nádheru tejto zeme a všetkých od Teba darov, ktoré môžem vnímať očami.
Všetko Bože Otče vkladám do Tvojej lásky, všemoci, požehnania. Ty dokážeš všetko, čo ani len nedokážeme pochopiť svojimi zmyslami.
Milujem Ťa Bože Otče, nekonečne ďakujem za Tvoje všetky dary .
Ďakujem pani Laura, Vladko  za odovzdávanie Božích právd aj za túto modlitbu - liečbu. Mám vás rada.

 

Katarína|12.02.16
Veľmi pekne ďakujeme p. Bohu a p. Laure za ďalšiu krásnu a potrebnú modlitbu. Ďakujeme....!!! Zaujalo ma na tejto modlitbe..., aby sa vrátila sila každému očnému nervu... Myslím, že táto modlitba je ako ušitá pre tých, čo majú konkrétne problém s očnými nervami-v dnešnej dobe takýchto pacientov pribúda, ale samozrejme nielen pre tých. Ešte raz ďakujeme.

 

daniela|14.02.16
Tešííím sa tejto krásnej modlitbe a ďakujem Bože Otče za ňu!!! A presne, ak si to raz zaslúžim, tak "uvidím"...Ďakujem moja drahá Laura

 

Silvia|16.02.16
Ďakujem Pane Bože za túto krásnu modlitbu.Poslal si ju ako na zavolanie.Nie prvý krát, už veľa krát. Vždy prichadzajú tvoje modlitby ako na zavolanie. Minulý týždeň som bola u očného, nech mi skontroluje zrak, lebo malé písmenka sa mi nedajú čítať. Tak vyšlo že som ďalekozraká a potrebujem okuliare...a hneď mi vyrátali sumu 300 eur. Pomyslela som si, no jasne. Až také drahé mi netreba a až taký zlý zrak nemam. A teraz mi Pán Boh ešte aj peniažky ušetril. Vďaka ti Bože Otče za tvoju starostlivosť a lásku. Aj vám pani Laura za to že vediete túto krásnu Božiu stránku.

 

Eva|22.02.16

V posledných dňoch prechádzam si jednotlivé príspevky a modlitby.
Tu na tejto stránke pani Laura je toľko prekrásnych a silných modlitieb, toľko prekrásnych myšlienok a vzácnych odporúčaní. Sama som sa presvedčila o sile niektorých modlitieb. Viete želám všetkým ľuďom aby pochopili pravdu. Je to také jednoduché vidieť, že za všetkým je iba náš drahý Otecko nebeský. Otče Bože, ďakujem Ti za možnosť čítať tieto skvosty a možnosť riadiť sa tvojimi odporúčaniami. Daj mi silu a možnosť aby som aj naďalej sa riadila tvojimi prikázaniami, odporúčaniami a aby som sa v tom zlepšovala, pretože viem, že nie som dokonalá a viem aj kde ľahko pochybím. Milujem ťa Bože.
Prosím ťa ochraňuj našu Lauru, daj jej aj s manželom Vladkom veľa zdravia a sily aby nás mohli viesť k láske k Tebe a aby im neubližovali temné sily.

Katka|05.12.2015 (Božia pomoc do každého, kto duševne dostať svoje štúdium úspešnosťou zakončené chce.)
V lete som absolvovala dosť náročný rekvalifikačný kurz, psychicky bolo toho na mňa veľmi veľa, uvažovala som, že kurz predčasne asi mesiac pred koncom ukončím, že to nezvládnem, poznala som modlitbu za úspešné ukončenie štúdia, ktorú som sa modlila, aby som to nejako zvládla a zvládla som to len s pomocou Boha! Pred záverečnými skúškami som mala strašnú migrénu, bolo mi zle od žalúdka a nevedela som si predstaviť ako pôjdem na skúšky, keď mi je zle, kto máva migrénu vie si to predstaviť. Prosila som nášho Boha, aby mi pomohol od tých bolestí, aby som tie skúšky zvládla. A tak sa aj stalo, bolesti sa zmenšili a ja som to zvládla. Takže študenti viete čo sa máte modliť.

Mykóza ženských orgánov.

Zas a znova ďakujem Otecko.
Zuzana
|12.02.16
Otecko môj ďakujem... Ty vieš vyliečiť každú chorobu, vyriešiť každý problém. Ten môj bol, že som v októbri prekonala zápal a mám mykózu. Tri mesiace po zápale som nedostala menštruáciu, len som mala stále kŕče a bolesti. Ako vždy si mi podstrčil modlitbu na mykózu a keď som sa ju pomodlila a povedala, že sa odovzdávam do Tvojích rúk na druhý deň som dostala menštruáciu a všetok ten tlak, nervozita a všetko s tým spojené odišlo. Už veľmi veľa krát som sa presvedčila o sile Tvojích modlitieb no tentokrát som z tej rýchlosti ostala v nemom úžase. Mám pocit, že si to ani nezaslúžim. Každý deň Ti Otecko ďakujem za Tvoju lásku ku mne a mojím najbližším. Milujem Ťa Otecko navždy Tvoja Zuzana...