Vážení návštevníci tejto Božej stránky, do ktorej odovzdáva pre vás náš jediný láskavý Pán Boh liečebné rady, receptúry, kúry, kréda, poučenia, modlitby......ktoré pre vás prijímam do písma a publikujem, napíšte prosím v svojom duševnom ohodnotení krátky príspevok v čom vás obsah tejto stránky obohacuje, v čom vám pomáha a ktoré stránky najradšej navštevujete. V čom vám zmenilo čítanie tejto stránky život, čo vaše duše naučila pochopiť, zmeniť a napraviť. Podporte prosím svojim komentárom túto stránku tí všetci, ktorí ju radi navštevujete, čerpáte z nej vzácne Božie poučenia a receptúry pre svoje duševné obohatenie a zdravie, napíšte sem pre všetkých svoj názor. Ďakujem vám.

Vaša Laura

Vaše hodnotenie Božej stránky

Zmysel stránky

Viera S. | 09.10.2023

Túto stránku navštevujem už zopár rokov. Vždy tu nájdem niečo, čo ma poteší, povzbudí. A hlavne, že tu nájdeme Božie slovo. Návody, ako žiť. A v neposlednom rade, ako sa liečiť. Za všetko ďakujem pani Laure, ktorá nám to všetko sprostredkovala. Stále máme čo zlepšovať v svojich životoch. Myslím, že aj pomocou tejto stránky sa stávame lepšími ľuďmi.

zdravie

Marta | 05.10.2023

Dobrý den všetkým.
V prvom rade ďakujem Vám pani Laura za túto stránku. Nebiť Vás a vašej obetavéj prace, nikdy by nevznikla. Ďakujem Pánu Bohu za Vás, Váš dar, vďaka ktorému možete príjimať Božie rady, odkazy a liečby. Táto stránka je plná úžasných liečob, ktoré nám pomáhajú vyhnúť sa antibiotikám. Lekárov navštevujeme minimálne. Božie odkazy nám pomáhajú pochopiť čo sa vo svete deje. A rady ako sa máme chovať aby sme si ani duševne neubližovali.
Lubim Vás pani Laura a ďakujem za to že ste.
Ďakujem Ti Bože.

Verím

Radka | 18.09.2023

Viem že s vami komunikuje Boh a to mi stačí.

Poďakovanie

Gabriela a Jozef | 18.09.2023

Láskavý Bože, ďakujem Ti za poskytnutie liečby, ďakujem Vám pani Laura za jej odovzdanie a za všetko čo pre nás robíte. Pozdravujeme Vás a prajeme všetko dobré. S láskou Gabriela a Jozef.♥️

Poďakovanie

Gabriela a Jozef | 19.08.2023

Milá pani Laura,
Chcela by som sa poďakovať Pánu Bohu a Vám za túto Božiu stránku, úžasné modlitby, liečby a poučenia, za mnohoročné receptúry a odkazy pre naše zdravie a duševné obohatenie.
Ďakujem za celú rodinu. Pozdravujeme Vás, prajeme všetko dobré. S láskou G.a J. ♥️

Ďakujem

Margita | 18.08.2023

Pozdravujem Vás pani Laura, Veľmi Vám ďakujem za to že plníte Božiu vôľu a pomáhate nám, usmerňujete nás a posielate Božie odkazy, modlitby a rady. Som vďačná Bohu za to že na mňa nezabudli a poslal ma za Vami. v mojom živote sa veľmi zmenilo k lepšiemu len vďaka Božím odkazom, liečbam a modlitbám- sú zázračné a riešia vec na počkanie.
Nech Vás Pán Boh ochraňuje a požehnáva a dáva Vám silu plniť Božiu vôľu.
S láskou a vďakou Margita

Záchrana života

Gabriela a Michal | 16.08.2023

Drahá pani Laura,
nevieme vypovedať slovom ako sme vďační za záchranu života. Nočnou hodinou som Vás zobudila a prosila o pomoc, keď manželovi bolo veľmi zle a mal veľmi vysoký tlak a silne bolesti na hrudi a bolesti hlavy. Veľmi nerada obťažujem človeka, ktorý nám stále pomáha a tiež potrebuje oddych, ale som veľmi vďačná že ste zodvihla telefón. Musím sa priznať, že som zo začiatku nepochopila Boží odkaz, že som ja na vine, že čo som mu uvarila, keď sa mu tak zhoršil zdravotný stav a momentálne má liečbu na rok . Manžel doniesol ovocie a upiekla som koláč. BOH mi vysvetlil s darovaním ovocia prišla aj závisť a nenávisť. Skoro som si zabila manžela a viem, že môj život by sa zrútil a osoba, ktorá darovala ovocie by zvíťazila. BOH nám poradil, čo má manžel robiť a po vyčistení tela sa manželovi okamžite uľavilo.
Je to niečo neuveriteľné, čo spôsobia zlé myšlienky ktoré ako neviditeľný had zasiahnu človeka. Energia ktorá s týchto myšlienok sa tvorí môže zabiť človeka a my to svojimi telesnými očami nevidíme. ( niekedy to človek môže pocítiť, keď je dobre vyvinutá intuícia). Energetický útok je oveľa horší ako keď vieme v hmotnom svete kto je náš fyzicky nepriateľ.
Ešte raz veľmi ďakujeme. Sme šťastní, že Vás máme na Slovensku.

S láskou a úctou Gabriela a Michal

Náš psík HUGO

Erika | 07.08.2023

Nikdy som nevedela pochopiť lásku ku psíkom .A už vôbec nie ak niekto povedal PES NAJLEPŠI PRIATEL CLOVEKA.Už dávnejšie sa v rubrike Vaše otázky k Pánu Bohu jedna pani opýtala na psíkov a duše zvierat.Každý raz keď si čítam ten odkaz sa mi slzy vždy tisnú do očí.A naozaj psík je čistá duša.On Nás odmení väčšou láskou ako niekdy človek.Ja čo som sa vždy psov bála som sa hlboko mýlila.Ďakujem za Nášho psíka Huga,lebo toľko lásky a radosti Nám dáva,že naozaj lepšieho spoločníka nenajdeme.A poďakovať sa chcem Pánu Bohu znova za túto Božiu stránku,lebo všetko čo je tu písané je 100% pravda.Aj Vám pani Laura ďakujem za všetko,veľmi si to vážim a vždy sa teším ,keď ju otvorím . a
môžem čítať.ĎAkujem.

Poďakovanie Pánu Bohu za modlitbu

Katarína M. | 02.08.2023

Rada by som sa touto formou chcela poďakovať pani Laure za to, že nám umožňuje vďaka jej stránke nájsť si modlitbu, ktorú nám poslal náš Otec nebeský . Ďakujem Ti Pane Bože za modlitbu proti urieknutiu. Včera, keď som sa vrátila domov z obchodu bolo mi veľmi zle, začala ma bolieť hlava a zvracala som. Ľahla som si, lebo som bola zrazu taká slabá až na odpadnutie. Hneď som sa začala modliť modlitbu proti urieknutiu. V priebehu piatich minút som cítila, že mi je lepšie. Vstala som z postele a išla za dcérou celá šťastná, lebo bolesť prešla a ja som sa cítila dobre. Ďakujem Ti Pane Bože, že nad nami držíš ochrannú ruku a prostredníctvom pani Lauri, nám posielaš rady a modlitby.

Všetko čo od Boha dostávame je z jeho milosti

Erika | 27.06.2023

Chcem sa vrúcne poďakovať Pánu Bohu za túto Božiu stránku,kde su liečby ktoré nikde nikde nenájdeme.Modlidby ,ktoré smerujú priamo k Pánu Bohu.Božie kréda ,ktoré Nás usmerňujú ako máme tento život správne žiť.Že všetko je pre niečo a za niečo.Boh robí všetko dobre ,aj keď sa Nám to niekedy nepáči.Ja sa chcem poďakovať za žihľavový nápoj,ktorý si teraz pripravujeme doma a je to veľká mňamka.Aj keď tá farba nie je lákavá ,nápoj je veľmi chutný a hlavne zdravý.Nepocitujem únavu a cítim sa naozaj sviežo a aj viac vládzem.Neposlednej rade patrí vrúcna vďaka Vám pani Laura,ktorá Nám pripomína a publikuje receptúry priamo od jediného Pánbožka.Požehnaj pani Laure Bože môj veľa zdravia,pokoja .Želám Vám pani Laura aj ja všetko dobré veľa veľa síl ,hlavne čo všetko pre Nás robíte. S laskou Erika

Záznamy: 1 - 10 zo 144
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>
Pridať nový príspevok