Milí čitatelia. Prosím Vás nevkladajte sem otázky, ktoré sa budú týkať Vášho zdravia a otázky Vašich osobných problémov.

 

Boh vašim dušiam.

Božie dietky moje, neste do tejto stránky všetky vaše tie tázanosti, do odpovedí ktorých odošlem Boh ja sám odovzdanosti svojich Božích právd a dostaňte do zvýšenej vnímavosti svojej všetko čo vašim dušiam odkazovať budem, keď každému odkázanému od Boha slovu sa niesť kód dostanej vašej duševnej pochopenosti bude v čítanosti Božích mojich odpovedí. Láskavé všetky moje duše, nebojte sa toho láskavého Boha, ktorý každej z vás vdýchol do tela život a neste tázanosti svojej nevedomosti do náruče mojej, do ktorých vysvetlenia odošlem vám odpovede Božie cez duševný príjem mojej duše Laury, cítenou svojou láskou do všetkých vás duševných trpiteľov. Dostaňte do duševnej svojej pozornosti najnovšie Božie odkazy v ich čítanosti. Láskou svojej Božej Milosti odovzdávam vám všetkým dušiam svoje Božie múdrosti vložené do tejto stránky. Amen.

Od láskavého Boha všetky vaše duše žehnám do požehnaného úspešného dnešného dňa, do celodennej ochrany duševnej od útokov neviditeľného zla, nech vaše duše strážou svojej Božej všemoci opatruje v svojej bedlivosti Boh váš láskavý. Laura 

Zoznam vašich otázok a Božích odpovedí

Zoznam vašich otázok a Božích odpovedí.

Božie odpovede na vaše otázky budem vkladať do stránok BOŽIE ODPOVEDE alebo BOŽIA LEKÁREŇ. Strava a železo. (Boh vám...

VAŠE OTÁZKY K PÁNU BOHU

Umelé oplodnenie

Júlia T. | 10.11.2023

Drahý Bože. Rada by som vedela, že aký máš názor na umelé oplodnenie. Či je to v poriadku alebo je to proti tvojej vôli. Ďakujem za odpoveď a vám p. Laurika za čas a ochotu.

Breathariánstvo

miro | 05.11.2023

Otče Bože láskavý, zaujímalo by ma či sa dá ako breatharián žiť skutočne dlhodobo bez ujmy na zdraví ako tvrdia ľudia, ktorí breathariánstvo praktikujú.
Breathariáni tvrdia, že k životu jedlo nepotrebujú, čerpajú vraj živiny z Prány, čo je vlastne vesmírna energia alebo energia života. Z nej títo ľudia čerpajú vitamíny a minerály. Niektorí breathariáni nepijú ani vodu, všetko potrebné získavajú zo vzduchu.

Veci po zomrelých

Katarína | 05.11.2023

Pane Bože, viacerých bude asi zaujímať, čo treba urobiť s vecami, tým myslím s osobnými vecami a šatstvom, šperkami, nejakými predmetmi, napr. s obrazmi, ktoré mali na stenách zomrelí a fotografiami, na ktorí sú zomrelí. Je vhodné niektoré veci si preniesť do svojho bytu? Napr. nejaké elektrické spotrebiče, riady, obrazy a pod.? Ďakujem veľmi pekne za odpoveď. Katarína

Ochrana psíkov pred kliešťami

Dáša | 05.11.2023

Otče Bože, chcem sa opýtať, ako ochrániť psíkov pred kliešťami? Či je aj pre nich vhodný Tea tree olej a ako ho použiť. Prípadne, obojky pre psíkov proti kliešťom či sú účinné alebo skôr škodlivé. Ďakujem za odpoveď. Daša

Záznamy: 1 - 4 zo 4
Pridať nový príspevok